3 Years With KS

ankaralı-moda-bloggerları-etkinlik-davet-b logger-event-loves-from-fashion-kubilay-sakarya-kovakadınıyım-ben-gleam-fashion-blogSoğuk ve ıslak bir pazartesi gününden herkese merhaba! Geçen hafta Kubilay Sakarya Loves From Fashion olarak blog dünyasına katılmanın 3. Yıldönümünü kutladı.

onuroll-gleam-fashion-kova-kadınıyım-ben-iromastyle-blogger-events-fashion-blog-style-blog-life-style-blogKalabalık bir blogger topluluğu ile harika vakit geçirdik. Oldukça hasta olduğum bir zamana denk geldiği için maalesef gecenin sonuna kadar kalamasam da oldukça güzel müzikler ve güzel sohbetler eşliğinde geçti.

ankara-moda-blog-life-style-blog-ne-giydim-kombin-önerileri-en-trend-en-moda-kombin-önerileri-pembe-ruj-ne-moda-stilkolikGecede giydiğim elbise ise H&M den. Bu elbiseyi daha önce de farklı bir ayakkabı ve ceket ile kombinlemiştim. Şurayı tıklayarak diğer kombine bakabilirsiniz.

hm-elbise-kombin-önerisi-etkinliğe-katılırken-ne-giydimblogger-meeting-gece-elbisesi-davet-elbisesi-davette-ne-giydim-sırt-dekolteli-elbise-kombini-ne-giydim-gleam-fashion-blogHem kadınlar hem de erkeklerin kesinlikle çok şık olduğu bir geceydi. 🙂

burak-men-fashion-blog-blogger-style-men-blogger-style-kombin-önerileri-çiftler-men-fashion-blog-men-style-bloggerGeceye çift olarak katıldık tabiki 🙂 Burak’ın kombinlerini Men Fashion başlığından takip edebilirsiniz ya da şurayı tıklayabilirsiniz.

kubilay-sakarya-loves-from-fashion-etkinlik-3. yıl kutlaması-loves-from-fashion-üç-yas-kutlamasıVe Kubilay Sakarya konuşmasını yaparken 🙂 3. yıl için hazırlanan videoya Kubilay’ın sayfasından mutlaka bakmalısınız. Muhteşem olmuş.

hm-elbise-kombin-önerisi-etkinliğe-katılırken-ne-giydimblogger-meeting-gece-elbisesi-davet-elbisesi-davette-ne-giydim

blogger-buluşması-ankaralı-blogger-buluşması-ankara-blogger-team-blogger-event-blogger-etkinliği-fashion-bloggers-ankara-turkiyeÇok tatlı bir topluluk değil mi 🙂

kubilay-sakarya-loves-from-fashion-gleam-fashion-moda-blogları-moda-bloggerları-men-fashion-style-girls-fashion-style-ankara-moda-blogger-ekibiMutlu bir hafta diliyorum herkese …

 

 

 

 

 

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
2 comments
 1. Nice post!
  kiss Giulia

  http://www.thefashionmamas.com

  No votes yet.
  Please wait...
 2. Heyy bu postunu şimdi gördüm ben 🙂 Çok güzel olmuş fotoğraflar, iyi ki geldiniiz 🙂

  No votes yet.
  Please wait...
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir