Men Style

3 Years With KS

10 Mart 2014

ankaralı-moda-bloggerları-etkinlik-davet-b logger-event-loves-from-fashion-kubilay-sakarya-kovakadınıyım-ben-gleam-fashion-blogSoğuk ve ıslak bir pazartesi gününden herkese merhaba! Geçen hafta Kubilay Sakarya Loves From Fashion olarak blog dünyasına katılmanın 3. Yıldönümünü kutladı.

onuroll-gleam-fashion-kova-kadınıyım-ben-iromastyle-blogger-events-fashion-blog-style-blog-life-style-blogKalabalık bir blogger topluluğu ile harika vakit geçirdik. Oldukça hasta olduğum bir zamana denk geldiği için maalesef gecenin sonuna kadar kalamasam da oldukça güzel müzikler ve güzel sohbetler eşliğinde geçti.

ankara-moda-blog-life-style-blog-ne-giydim-kombin-önerileri-en-trend-en-moda-kombin-önerileri-pembe-ruj-ne-moda-stilkolikGecede giydiğim elbise ise H&M den. Bu elbiseyi daha önce de farklı bir ayakkabı ve ceket ile kombinlemiştim. Şurayı tıklayarak diğer kombine bakabilirsiniz.

hm-elbise-kombin-önerisi-etkinliğe-katılırken-ne-giydimblogger-meeting-gece-elbisesi-davet-elbisesi-davette-ne-giydim-sırt-dekolteli-elbise-kombini-ne-giydim-gleam-fashion-blogHem kadınlar hem de erkeklerin kesinlikle çok şık olduğu bir geceydi. 🙂

burak-men-fashion-blog-blogger-style-men-blogger-style-kombin-önerileri-çiftler-men-fashion-blog-men-style-bloggerGeceye çift olarak katıldık tabiki 🙂 Burak’ın kombinlerini Men Fashion başlığından takip edebilirsiniz ya da şurayı tıklayabilirsiniz.

kubilay-sakarya-loves-from-fashion-etkinlik-3. yıl kutlaması-loves-from-fashion-üç-yas-kutlamasıVe Kubilay Sakarya konuşmasını yaparken 🙂 3. yıl için hazırlanan videoya Kubilay’ın sayfasından mutlaka bakmalısınız. Muhteşem olmuş.

hm-elbise-kombin-önerisi-etkinliğe-katılırken-ne-giydimblogger-meeting-gece-elbisesi-davet-elbisesi-davette-ne-giydim

blogger-buluşması-ankaralı-blogger-buluşması-ankara-blogger-team-blogger-event-blogger-etkinliği-fashion-bloggers-ankara-turkiyeÇok tatlı bir topluluk değil mi 🙂

kubilay-sakarya-loves-from-fashion-gleam-fashion-moda-blogları-moda-bloggerları-men-fashion-style-girls-fashion-style-ankara-moda-blogger-ekibiMutlu bir hafta diliyorum herkese …

 

 

 

 

 

No votes yet.
Please wait...

2 Comments

 • Reply Giulia 12 Mart 2014 at 14:18

  Nice post!
  kiss Giulia

  http://www.thefashionmamas.com

  No votes yet.
  Please wait...
 • Reply Kubilay Sakarya 15 Nisan 2014 at 14:19

  Heyy bu postunu şimdi gördüm ben 🙂 Çok güzel olmuş fotoğraflar, iyi ki geldiniiz 🙂

  No votes yet.
  Please wait...
 • Leave a Reply