Genel

Anna Dello Russo For H&M İşbirliği

03 Mayıs 2012

H&M’ den yeni bir ortaklık haberi daha geldi. Daha önce Versace, Marni gibi önemli markalarla işbirliği yaparak bu markaların tasarımlarını daha ulaşılabilir fiyatlardan tüketicisine sunan H&M şimdide moda ikonu Anna Dello Russo ile işbirliği yapacak. H&M için aksesuar tasarlayacak olan Russo eminim çok çılgın tasarımlarla karşımıza çıkacak zira onun tarzı bunu gerektirir diye düşünüyorum. Zaten kendisinin konuşmasını duyduktan sonra bu konuda hiç şüphem kalmadı. Şimdi sizinle önce Russo’nun bu işbirliği için söylediği sözleri paylaşacağım, ardından da stilini.

Bakın Anna Dello Russo neler demiş: “Bu işbirliği beni çok heyecanlandırıyor. H&M özel bir projeye ilk kez bir Moda Direktörü’nü dâhil ediyor. Bu moda da büyük bir değişimin göstergesi. Bunu yönetmek için seçilmiş olmaktan dolayı hem çok heyecanlıyım hem de mutluyum. Bulunması çok zor özel aksesuarlar yaratmak istedim. Bir stilist olarak aksesuarların çok önemli olduğunu biliyorum. Aksesuarlar, bir giysiye katılan kişisel bir dokunuştur. Bu parçalarla herkes eğlenebilir, sıradan bir günü mükemmel bir moda gününe dönüştürebilir”

Bu özel koleksiyon, 4 Ekim 2012 tarihinde, dünya moda haftası turunun zirvesinde, dünya çapında yaklaşık 140 mağazada satışa sunulacak. Koleksiyon takılar, güneş gözlükleri, ayakkabılar ve çantalardan oluşacakmış. Şundan eminim ki, 4 Ekim’de H&M mağazalarının önünde kuyruklar oluşacak ve bende o kuyruklardan birinde olacağım J. Sonuçta moda dünyasının en çılgın, en çok takip edilen ve bu sektöre uzun yıllar emek vermiş birinin tasarımlarına sahip olmak birer ayrıcalık olacak. Zira kendisi kariyerine 18 yaşında Italian Vouge dergisinde başlamış bir isim.

lifestylehunters.com

thestylesale.blogspot.com

altamiranyc.blogspot.com

 

 

 

 

No votes yet.
Please wait...

3 Comments

 • Reply Amanda 09 Mayıs 2012 at 13:43

  So nice, and great post, I love the pictures 🙂
  Here is AdR talking about the collaboration in her home with TURKISH subtitles 😀
  http://www.youtube.com/watch?v=kC0yCU9-EiI

  No votes yet.
  Please wait...
  • Reply gleamfashion 09 Mayıs 2012 at 16:36

   thank’s Amanda for your comment and link 🙂

   No votes yet.
   Please wait...
   • Reply Amanda 14 Mayıs 2012 at 11:24

    You’re welcome 🙂

    No votes yet.
    Please wait...

  Leave a Reply