BALMAIN X H&M KAMPANYASININ YILDIZLARI KENDALL, GIGI VE JOURDAN OLDU

unnamed (2)

H&M, Balmain x H&M koleksiyonunun basılı kampanyasının yıldızlarının Kendall Jenner, Gigi Hadid ve Jourdan Dunn olduğunu duyurmaktan mutluluk duyar. Top modelleri fotoğraflayan isim ise dünyaca ünlü fotoğrafçı Mario Sorrenti. Üç süper modele kampanyada erkek modeller Hao Yun Xiand ve Dudley O’Shaughnessy eşlik ediyor. Kampanya fotoğrafları tüm dünyada bilboardlarda ve basılı reklamlarda kullanılacak.

unnamed (1)“Balmain dünyasını sevdiğiniz zaman onun bir parçası olan modelleri de seviyorsunuz. Kendall, Gigi ve Jourdan benim çok iyi arkadaşlarım ve Balmain x H&M kampanyasının yıldızları olmak için mükemmel birer seçimler.’’ diyor Balmain kreatif Direktörü Olivier Rousteing.

unnamed (3)Kampanya fütüristik, modern bir şehir metrosunda geçiyor. Her model kendi ekibinin lideri olarak, Olivier Rousteing’in tasarladığı koleksiyonun değişik temalarını yansıtıyor. Fotoğraflar #HMBalmaination ruhunun çeşitlilik ile enerjisini ve Balmain x H&M koleksiyonunun duruşunu simgeliyor.

unnamed (4)H&M’in tasarımcı işbirliklerinde bir araya geldiği yeni marka Balmain. Balmain x H&M koleksiyonu, kadın ve erkek için giysi ve aksesuarlardan oluşuyor. Koleksiyon 5 Kasım’dan itibaren seçili mağazalarda satışa sunulacak.

 

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir