Genel

Başörtülü Rihanna

rihanna-başörtüsü-dubai-arabistan-konseri-ne-giydi-rihanna-fashion-blog-rihanna-camide-rihanna-başörtüsü-taktı-başörtlü-rihanna-ne-giymiş-fashion-blogRihanna dünya turnesi kapsamında gittiği Dubai’de camii ziyaretinde bulunmuş ve başörtüsü pozlar vermiş.

 

başörtülü rihanna-rihanna-camide-rihanna-kapandımı-rihannanın-başörtüsü-dubai-rihanna-arap-emirlikleri-rihannaSosyal medya başörtülü Rihanna diye yıkılıyor. Tepkilere bakıyorum kimi çok yakıştığını söylerken kimi ise olumsuz eleştirilerde bulunmuş.

başörtülü rihanna-rihanna-camide-rihanna-kapandımı-rihannanın-başörtüsü-dubai-rihanna-arap-emirlikleri-rihanna-rihannanın başörtülü pozlarıBende burada kendimi fikrimi söylemek istedim. Öncelikle başörtüsü Rihanna  ’ya çok yakışmış. Eğer camiye başörtüsüz ve o bilindik kıyafetleri ile gitseydi eminim yine çok tepki görecekti. En azından adaba uygun bir halde gitmiş.

başörtülü rihanna-rihanna-camide-rihanna-kapandımı-rihannanın-başörtüsü-dubai-rihanna-arap-emirlikleri-rihanna-rihannanın başörtülü pozları-moda-blogu

Giydiği bu kıyafet ve o altın renkli çarıklar hangi tasarımcıya ait bilmiyorum ancak çok iyi bir işçilik çıkarıldığı belli. (eh bu bir moda blogu olduğuna göre burada ahlaki yada dini açıdan görüş belirtecek değilim) Arap yarımadası kadınlarının giydiği formlarda ama bir tık daha kaliteli bir işçilikle ortaya çıkarılmış bir kombin olmuş.

başörtülü rihanna-rihanna-camide-rihanna-kapandımı-rihannanın-başörtüsü-dubai-rihanna-arap-emirlikleri-rihanna-rihannanın başörtülü pozları-moda-fashion-blogBen beğendim. Peki sizin yorumunuz nedir ?

rihanna-başörtüsü-dubai-arabistan-konseri-ne-giydi-rihanna-fashion-blog-rihanna-camide-rihanna-başörtüsü-taktı

rihanna-başörtüsü-dubai-arabistan-konseri-ne-giydi-rihanna-fashion-blog-rihanna-camide-rihanna-başörtüsü-taktı-başörtlü-rihanna

rihanna-dubai-başörtüsü-ne-giymiş