Bath and Body Works Ankamall’de

bath-and-body-Works-ankamall-  ankara-BBW-acıldı-blogHerkse selam, Bath and Body Works mağazasının sonunda Ankara’da! Ankamall çatısı altında açılalı birkaç aydan fazla oldu gerçi ama hala gitmeyen görmeyen varsa teşvik etmek amaçlı görsellerini paylaşmak istedim.

bath-and-body-Works-ankamall-  ankara-BBW-acıldı

İstanbul’da ayıla bayıla aradığımız ürünleri özellikle de mumlarını artık yanı başımızda bulacağımız için süper mutluyum. Zaten mağazanın o güzel ve rengarenk ambiyansı, mis kokusu bana büyükler için hazırlanmış bir masal makanını hatırlatıyor. Bath and Body Works’un açılışı da tıpkı mağazanın kendisi gibi renkli geçti. Bir ürünleri, hediyeleri ve yarışmaları sizinle snapchat’ten paylaşmıştım. Henüz takip etmediyseniz @GleamFashion ismi ile bulabilirsiniz.

bath-and-body-Works-ankamall-  ankara-blogger

Sonbahara hazırlandığımız şu zamanlarda gidip yeni mumlarını koklamak ve kış için biraz vücut nemlendirici stoklamak şart!

bath-and-body-Works-ankamall-  ankara-blogger-BBW-kokuları

Herkese sevgiler G!

gleam-fashion-acılıs-bbwbath and body Works, bath and body Works ankamall, bath and body Works ankara

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
1 comment
  1. Selam Gamze Hanim harika bir yazı olmuş keşke bizim içinde böyle yazılar yazsanız müsait oldugunuz da Hawaii adalarına bekleriz

    No votes yet.
    Please wait...
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir