Bloggers Do İt Batter

mangkazak-bloggers-do-it-batter-gleam-fashion-blog-ankaraBloggerlar olarak Mango’nun ara sezon olarak getirdiği bu sweater’ı çok sevdik. Eminim birçok blogger da görmüşsünüzdür farklı kombinlerini. Bloggers Do İt Batter ! Gönülden katılıyorum.

Macarons-Antoinette-ankara-nerede-ankarada-gidilecek-yerlerAnkara’ya beklediğimiz güzel havalar bir türlü gelmeyince bende bu sweater ile bir kombin yapmak istedim. Durağımız ise Ankara’nın en tatlı mekanlarından biri sayılabilecek Macarons Antoinette idi.

sweater-Bloggers-Do-İt-Batter-Macarons-Antoinette-Ankara- mekan-önerisi-gleam-fashion-blogHava kötü ve yapacak ekstra bir işin yok ise mecburi istikamettir burası bizim için. Henüz keşfetmemiş Ankaralı var ise acil mekan önerimdir Macarons Antoinette. Hepinizi öpüyorum.

Macarons-Antoinette-ankara-mekan-önerisi-en-iyi-makaron-yerleri

sweater-Bloggers-Do-İt-Batter-Macarons-Antoinette-Ankara- mekan-önerisi-gleam-fashion-blog-mangoNe Giydim: sweater; Mango, Kot; Stradivarius

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir