Çeşme Marina Kombini

fashion-blogger-holiday-combo-lace-short-gleam-fashion-blogÇeşme sen ne güzelsin yazmıştım instagram hesabımdan, takip edenler bilir, bilmeyenleri de @gleamfashion hesabına beklerim. Çeşme Marina ziyaretinde tam da marina havasına yakışacak beyaz lacivert çizgili crop top ve romantik dantellerden oluşan beyaz bir şort giydim.

crop-top-fashion-blogger-çeşme-marina-kombini-dantel-şort-kombini-dantel-şortlar-tatil-kombinleri-tatilde-ne-giyilirBeyaz badanalı duvarları olan dükkanlar, karşısında masmavi deniz, üzerinde birbirinden göz alıcı bembeyaz yatlar! İşte burası Çeşme Marina. Böyle bir yerde yaşayan insanın yaşlanabileceğini düşünemiyor insan. Bende bu güzel ambiyansa en yakışacak şekilde rahat, üzerinde çok düşünülmemiş ve mavi beyaz renkler ile karşılık verdim.

çeşme-marina-izmir-alaçatı-fotoğraf-blog-bloggerNe de olsa tatildeyiz. Ne giyeceğini çok da düşünmemek lazım, aslında hiçbir şeyi çok fazla düşünmemek gerek! Tatiller enerji depolamak için vardır.

hm-dantel-şort-kombini-dantel-şort-modelleri-crop-top-kombini-crop-top-modelleri-ne-giydimAma siz yine de tatil kombinleri nasıl olur diye internette aratmak isterseniz umarım bu kombin size ilham verir.

tatilde-ne-giyilir-gleam-fashion-blog-izmir-alaçatı-kombin-önerileri-çeşme-marinada-ne-giydimHerkese sevgiler

life-style-blogger-izmir-çeşme-marina-kombinleri-gleam-fashion-blog-ankara-moda-bloggerNe Giydim

Crop Top: Stradivarius

Short: H&M

Sandals: Zara

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
2 comments
 1. Şortu internette bulamadım eski sezon mu?

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Şort H&M de hala var. Yeni sezon ürün birde mağazasında şansınızı deneyin isterseniz sevgiler

   No votes yet.
   Please wait...
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir