Collaboration,  Genel

Çiçek Sepeti Yarışmalarında Sürpriz Hediyeler Kazanın

çiçek-sepeti-yarışma

Her özel güne, her ana uygun çiçek ve hediyeler ile “Mutlu etmenin adresi” sloganının hakkını sonuna kadar veren Çiçek Sepeti, bir süredir de Facebook üzerinden yaptığı keyifli yarışmalar ile takipçilerini birbirinden güzel hediyelerle şımartıyor.

Eğer iflah olmaz romantiklerin sık ziyaret ettiği bir adres olan Çiçek Sepeti’nin sosyal medya hesaplarını takip ediyorsanız, sitenin özellikle Facebook sayfasında son zamanlarda görülen eğlenceli hareketliliğin de farkına varmışsınızdır. Eğer neden bahsettiğimi bilmiyorsanız hemen söyleyeyim; çok şey kaçırıyorsunuz!

Kısaca anlatmak gerekirse, Çiçek Sepeti, birkaç haftadır Facebook sayfası üzerinden ödüllü bir yarışma yapıyor. Çarşamba günleri yapılan bu yarışmada, takipçilere bir soru soruluyor ve cevaplarını yorumlarda yazmaları isteniyor. Daha sonra, verilen cevaplar arasından en beğenileni seçiliyor ve cevabın sahibi ödüllendiriliyor. Kulağa hoş gelmiyor mu? Ben henüz katılamadım, ama ödüllerin bazılarına bakılırsa çok şey kaçırdığımızı söyleyebiliriz:

çiçek-sepeti-yarışma-sonuçları

çiçeksepeti-instagram-yarışma

Bunlar gibi muhteşem çiçek ve aranjmanlar ya da başka hediyeleri kazanmak için tek yapmanız gereken şey, size sorulan soruları cevaplamanız. Sorular ise ucunda ödül olmasa bile sadece cevaplayarak ve başkalarının cevaplarını okuyarak da keyifli vakit geçirebileceğiniz türden:

“Sevdiğinize nasıl hitap edersiniz?”

“Yukarıdaki aranjmanı siz olsanız nasıl isimlendirirdiniz?”

Yarışma genelde salıyı çarşambaya bağlayan gece başlıyor ve çarşamba 17.00’da bitiyor. Bir daha kaçırmamak için Çiçek Sepeti’ni Facebook, Twitter ve Instagram’dan takip etmenizi öneririm.

Çiçek Sepeti yarışma sayfaları:

https://www.facebook.com/ciceksepeti

https://twitter.com/ciceksepeti

https://www.instagram.com/ciceksepeti/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir