Genel Life Style

DIY Projesi / Sweatshirt

diy-projesi-diy-blog-diy-yapımı-kolay-diy-projeleri-diy-fashion-blog-Sweatshirt-diy-yapımı-Sweatshirt -yap-do-it-your-selfMerhaba blog severler! Sonbahar kış sezonunun en hit parçası olan sweatshirt artık hem iş yerinde hem de sokak stilimizde kullandığımız bir parça haline geldi. Şimdi fazladan aldığınız veya alıp sonradan sıkıcı bulduğunuz sweatshirtler var ise onları DIY’lamanın zamanı geldi.

kendin-yap-kendim-yaptım-Sweatshirt-yapımı-kolay-diy-yapımı-diy-yapım-malzemleri-diy-fashion-blog-do-it-your-self-fashion-rojectSizin için her zaman ki gibi kolay malzemelerle yapılan bir DIY projesi seçtim. Sweatshirtleri DIY konusu yapmak oldukça basit aslında. Gerekli olan malzeme DIY projesi yapacağınız bir sweatshirt seçmek. Her yerde bulabileceğiniz dilediğiniz renkte taşlar, iplik, makas ve iğne size yetecektir.

nasıl-yaptım-diy-yapımı-diy-Sweatshirt-yapımı-kolay-diy-projeleri-do-it-your-self-make-your-self-diy-fashion-blog-fashion-diy-project-elbise-yenilemeBu basit malzemelere sahip olduktan sonra mevcut taşlarınızı isterseniz sweatshirtün omuz kısmını isterseniz de yaka kısmını süsleyebilirsiniz.

kendin-yap-kendim-yaptım-Sweatshirt-yapımı-kolay-diy-yapımı-diy-yapım-malzemleri-diy-fashion-blog-do-it-your-self-fashion-roject-kolay-elbise-yenileme-çalışmaları-evde-yapılacak-projeler-evdeki-malzemelerle-diyBu kolay DIY projesini yapmak bu kadar kolay. Herkese sevgiler

diy-fashion-blog-kolay-diy-projesi-evdeki-malzemelerle-diy-yapımı-sweatshirt-yapımı-dıy-kendim-yaptım-blog-gleam-fashion-blog