Collaboration

Farmasi İle Hafta Sonu Kahvaltısındayız

08 Haziran 2015

Farmasi-Ankara-Bulusma-blogger-eventHerkse selam, geçtiğimiz hafta sonu Farmasi ile güzel bir hafta sonu kahvaltısındaydık Ankaralı Bloggerlar olarak. Hem Farmasi markasını hem de birbirinden başarılı ürünlerini daha yakından tanıma fırsatı bulduk. Bunları sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

farmasi-shine-ruj-turuncuÖncelikle Farmasi benim yeni tanışmış olduğum bir marka değil. Daha öğrenci iken canım kuaförüm Özge bana bu markanın makyaj malzemeleri ile makyaj yapardı. Rujdan, gözaltı kapatıcısına, ojeden, manikür setine kadar birçok ürününü deneyip kullanma şansım olmuştu. Hatta şöyle söylemek istiyorum manikür seti o kadar kaliteliydi ki kaybetmediğim parçalarını hala kullanıyorum!

farmasi-ankara-blogger-kahvaltıFarmasi hakkında çok fazla bilgi sahibi değilseniz sizin için biraz bilgi vermek istiyorum. Yüzde yüz Türk markası, tüm ürünlerini Gebze’de ki fabrikalarında kendileri üretiyorlar. Hatta ayılıp bayıldığımız ve yüzlerce lira verip aldığımız markaların ürünlerini de üretip yurt dışına gönderiyorlar. Oldukça başarılı, marka değeri hem Asya hem de Avrupa’da yüksek bir firma. Ancak halen tanışmamış iseniz biraz üzücü olabilir.

IMG-20150525-WA0027Bu arada görselde görmüş olduğunuz Farmasi Shine Ruj ile gömleğimin uyumuna dikkat çekmek istiyorum efendim. Ancak bu kadar cuk diye oturabilirdi. Bu rujun hastası olduğumu da belirtmek isterim. Aynısının kırmızı rengi de stoklarımda beklemekte. İkisini birden deneyimleyip çok yakında blogda yazacağım.

farmasi-rujBu harika etkinliğe vesile oldukları için     http://cosmodemo.blogspot.com.tr/ ve http://trendyandfriendly.blogspot.com.tr/ çok teşekkür ediyorum.  Herkese sevgiler

No votes yet.
Please wait...

3 Comments

 • Reply Farmasi 18 Aralık 2015 at 00:05

  Çok hoş olmuşsun canım. Bir yaz yağmuru gibi. Toplantınız resmen ışık saçıyor.

  No votes yet.
  Please wait...
  • Reply gleamfashion 03 Ocak 2016 at 15:48

   Çok teşekkürler 🙂 Harika bir gün geçirdik.
   Sevgiler

   No votes yet.
   Please wait...
 • Reply Farmasi üyelik 16 Mayıs 2017 at 20:34

  Ankara’da mı bu ekip ?

  No votes yet.
  Please wait...
 • Leave a Reply