Happy Weekend

gleam-fashion-blog-moda-blogu-gamzeHer hafta sonu kutlanmayı hak ediyor bence. Hani öyle en şık restoranlarda şampanya patlatmanıza gerek yok bunun için aslında. Tüm gün pijama modunda gezseniz bile yine de kutlamayı hak ediyor. Peki neden?

 • Hafta sonları yenilenmek, yeni şeyler keşfetmek, enerji toplamak ve yarım kalmış şeyleri tamamlamak için harika fırsattır.
 • Yeni bir haftaya başlangıç yapacağını biliyor olmak da yeni kararlar alma konusunda seni teşvik eder. Belki daha sağlıklı beslenmeye başlarsın bu pazartesi ya da hani şu merak ettiğin kitabı almaya gidersin filan.
 • Sevdiklerine ayıracak vaktin olur hafta sonları. Onların varlığı bile senin minik bir kutlama yapman için geçerli bir sebep iken birde onlarla güzel vakit geçirebilmek…
 • Daha çok uyur, daha çok bakım yapar kısaca en çok ihmal ettiğin ‘kendin’ e ayıracak vaktin olur.

happy-weekend-lifestyle-bloggerO zaman bu hafta sonunun değerini daha çok anlayarak geçirelim. Yaşadığımız minik mucizeleri de kutlamayı unutmayalım. Sevgiler G!

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
2 comments
 1. You look gorgeous by this pics. I found you on Chiara! Hey, I speak little turkish “Seni seviyorum” is it right? That’s all I know in-turkish very nice words 🙂

  Much love,
  Vina
  http://WWW.LOONAIRE.COM

  No votes yet.
  Please wait...
  1. “Seni seviyorum” is right! You are so lovely Vina 🙂

   I will visit your blog

   Much love
   G!

   No votes yet.
   Please wait...
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir