Men Style

#HugoBossSummer

30 Mayıs 2015

#HugoBossSummer-Next-Level-AVM-ankara-hugo-boss-erkek-modası-erkek-giyim-gleam-fashion-men-fashionErkek giyim konusunda yazmayalı uzun zaman olmuştu. Geçen gün Next Level AVM’de #HugoBossSummer etkinliğinde Hugo Boss’un  2015 Yaz Erkek Giyim Koleksiyonunu İnteraktif bir defile ile incelemiş olduk. Böylece yeni sezon erkek modası için birkaç şey yazmak istedim.

#HugoBossSummer-Next-Level-AVM-ankara-hugo-bossErkek modasında mavi tonlarının ağırlıklı olduğu bir koleksiyon ile karşımızda Hugo Boss, tabi ki kendi çizgisini her tasarımında ortaya koymuş. Oldukça şık ve dikkat çekici iş adamı kimliği! Bu cümlenin altına Hugo Boss imzası atabiliriz bence.

#HugoBossSummer-Next-Level-AVM-ankara-hugo-boss-erkek-modası-erkek-giyimKoleksiyondan sizler için fotoğrafladığım ürünlere göz atabilirsiniz. Daha fazla erkek modası için ise takip etmeye devam edin.

#HugoBossSummer-Next-Level-AVM-ankara-hugo-boss-erkekKoleksiyondan sizler için fotoğrafladığım ürünlere göz atabilirsiniz. Daha fazla erkek modası için ise takip etmeye devam edin.

#HugoBossSummer-Next-Level-AVM-ankara-gleam-fashion-men-fashion

#HugoBossSummer-erkek-modası-erkek-giyim-gleam-fashion-men-fashion

#HugoBossSummer

#HugoBossSummer-Next-Level-AVM-ankara-hugo-boss-erkek-modası-erkek-giyim-gleam-fashion-men-fashion-davet

#HugoBossSummer-Next-Level-AVM-ankara-hugo-boss-erkek-modası-erkek-giyim-men-fashion

#HugoBossSummer-gleam-fashion

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
#HugoBossSummer, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Yorum yok

Leave a Reply