Genel Life Style

İnspiration / Moda Detayları

beyaz clutch çanta - moda detayı
beyaz clutch çanta – moda detayı

 

Beyaz beyaz beyaz, hem bahara hem yaza çok yakışan bir renk ve bunu sonuna kadar kullanmaktan kaçınmayın. Özellikle aksesuarlarda harika bir görüntü ortaya çıkartıyor. Bu moda detayını mimleyin derim.

arm party - moda detayı
arm party – moda detayı

Geçen yaz çok popüler olan arm party modası da hala önemli bir ‘moda detayı’ sayılıyor ve sıkça kullanılıyor. Tabi ki kışın kazakların montların altında kalan harika takılar ve saatler havaların ısınması ile tekrar gün yüzüne çıkıyor.

instagram-moda detayı
instagram-moda detayı

İnstagram’da hala ne giydiğinizi ne yediğinizi ve ne aldığınızı çekip paylaşmak moda. Paylaşmaya devam edin kızlar ve beni de gleamfashion ismi ile takip edebilirsiniz.

vogue magazin-moda detayı
vogue magazin-moda detayı

 

Okuyun, ilham alın, planlayın ve giyin. Moda dergileri her zaman en önemli moda detayları arasındadır. İlham almak için harika birer kaynaktır. Bir öğleden sonra siz, derginiz ve perdeden süzülen hafif güneş ışığı işte huzurla karışık bir mutluluk tarifi.

ev yapımı limonata
ev yapımı limonata

 

İçin. Yazın yaklaşması içecek terciherimizi önemli ölçüde değiştirecek. Kışın içtiğimiz hot chocalate, kahve ve diğer sıcak içeceklerin yerini yazın ev yapımı çaylar, el yapımı limonatalar ve diğer sayısız buzlu içecek tariflerini henüz bilmiyorsanız acilen öğrenin derim. Sıcak havalarda elinizde duran buzlu içeceklerde birer moda detayı sayılabilir.

şakayık gülü - peony rose
şakayık gülü – peony rose

 

Yazın beni en mutlu eden şeylerden biri de rengarenk, mis kokulu harika çiçeklerdir. Ve benim favorim şakayık gülü ve ya İngilizce ismi ile peony rose. Her rengine ve her cinsine aşığım.

 

eğlenceli tırnaklar -moda detayı
eğlenceli tırnaklar -moda detayı

 

Tırnaklarınızla oynayın. Onları renklendirin, şekilden şekle sokun ve sevdiğiniz figürleri yapın. Ne de olsa artık bunları yapmak için gerekli olan malzemeler çok çeşitli ve ucuz. Tırnak stickerları, manyetik ojeler, takma ve yapıştırma tırnakları ya da en doğalı sayılan farklı kalınlıklara sahip normal oje fırçaları ve renkli ojeler. Moda detayları konusunda rengarenk tırnaklar önemlidir nede olsa.

diyet - porsiyon
diyet – porsiyon

 

E madem yaz yaklaştı plajın en iyi görüneni olmak için de porsiyonların küçülmesi ve beslenme alışkanlıklarının değişmesi gerekiyor değil mi? O zaman daha fazla yeşili daha küçük porsiyonlarda tüketin.

makyaj - moda detayı
makyaj – moda detayı

 

Daha canlı, daha renkli makyaj yapmak için bundan daha güzel bir mevsim bulamazsınız diye düşünüyorum. Kışın fazla soğuk yazın da makyajınız akacak kadar fazla sıcak olduğu için hemen şimdi renklendirin dudaklarınızı.

yeni mekan- moda detayı
yeni mekan- moda detayı

 

Yeni yerler keşfetmeyi unutmayın yeni yerler size taze enerji verir, yeni deyimler kazanmanızı sağlar ve keşfetme duygunuzu besler. Özellikle de dünyayı dolaşmak isteyip de ofisteki masanızdan kalkamıyorsanız küçük bir kaçamak olur.

sivri burun ayakkabılar
sivri burun ayakkabılar

Sivri burun ayakkabılar her zaman modaydı ve bu sezonda moda detaylarının en başında geliyor diyebiliriz. Şeffafından çift renklisine kadar hepsinden birer tane edinmek istiyorum.