İnto To Spring

deri-etek-beyaz-tshirt-kombini-kişisel-moda-blogları-ankara-gleam-fashion-blogger-zara-tshirt-bahar-modası-sokak-modası-en-moda-kombinler-uzun-etek-kombinleri-koton-topuklu-ayakkabı-modelleriDeniz kenarında olmayan şehirlere bahar henüz gelmeye başladı sanırım. Yüzünü bir gösterip bir kaçarken şimdi yanı başımızda duruyor. Montlar yerini ceketlere, sokakta tükettiğimiz kahveler yerini dondurmalara bıraktı. Ve bizim için en önemlisi ceketler fora!

deri-etek-midi-siyah-deri-etek-tweed-ceket-twist-zara-beyaz-tshirt-kombin-önerileri-sammydress-kolye-ayakkabı-gleam-fashion-blog-ankara-blogger-türkiye-best-fashion-blogger-turkey-ankaraCeketli kombinler yapmaya bayılıyorum. Dolabımdaki ceketlerin yeri bende her zaman ayrıdır. Ama kışın ceket giymek bence çok kullanışlı olmuyor çünkü montun altında oldukça şişkin bir görünüme neden oluyor. Bu nedenle bahar aylarında yapılan ceket kombinlerine bayılıyorum.

turkish-fashion-blogger-gleam-fashion-blogger-street-style-blogger-ootd-ootn-look-of-the-day-baharlık-kombinler-bahar-aylarında-ne-giyilir-en-moda-baharlık-elbiseler-midi-deri-etek-kombiniDeri etek ve tweed ceket alakasız gibi dursa da ben ikisinin birlikte kullanılmasına bayılıyorum. Bu kombini tamamlamak içinde oldukça sade ancak bir o kadar da şık olan bu SammyDress kolyemi kullandım. Kolyenin detaylarına veya inanılmaz ucuz fiyatlara başka kolyelere bakmak için şuraya tıklayabilirsiniz.

deri-etek-midi-siyah-deri-etek-tweed-ceket-twist-zara-beyaz-tshirt-kombin-önerileri-koton-topuklu-ayakkabı-gleam-fashion-blog-ankara-blogger-türkiye-best-fashion-blogger-turkey-ankaraEğer ceketlerle yapılan kombinlerden daha fazla ilham almak isterseniz daha önce yazmış oluğum yazılara göz atmak için şuraya tıklayabilirsiniz.

high-heels-gleam-fashion-blog-ankara-türkiye-blogger-best-fashion-ever-koton-topuklu-ayakkabı-siyah-topuklu-ayakkabı-moda-bloglarıHerkese mutlu bir hafta diliyorum.

ankaralı-moda-bloggerları-gleam-fashion-blogger-kombin-önerileri-bahar-kombinleri-baharda-ne-giyilir-blogger-ceket-kombinleri-ceket-modelleri-koton-topuklu-ayakkabılar-nasıl-kombinlenir

hm-çanta-modelleri-bahar-kombin-önerileri-baharlık-kombinler-baharlık-ceket-modelleri-moda-blogları-fashion-blogger-style-street-style-sokak-modası-kombinleri-türk-moda-bloggerları

hm-çanta-modelleri-bahar-kombin-önerileri-baharlık-kombinler-baharlık-ootd-moda-blogları-fashion-blogger-style-street-style-sokak-modası-kombinleri-türk-moda-bloggerları

zara-tshirt-siyah-deri-etek-fashion-blogger-style-blogger-gleam-fashion-ankara-blogger-önerileri-en-moda-best-fashion-blogger-en-iyi-moda-bloggerları-kombin-önerileri-baharda-ne-giysemNe Giydim

Ceket / Jacket: Twist

Kolye / Necklace: Here (SammyDress)

T-Shirt: Zara

Ayakkabı / Shoes: Koton

 

 

 

 

 

 

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
3 comments
 1. Very good post my sweetie 😉
  Kisses <3

  http://www.theladyjersey.com

  No votes yet.
  Please wait...
 2. Tshirtünüz çok güzel 🙂

  No votes yet.
  Please wait...
 3. ayakkabılar güzelmiş

  No votes yet.
  Please wait...
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir