Kapadokya 1. Gün / Striped Crop Top

Striped-Crop-Top-kışın-crop-top-nasıl-giyilir-gleam-fashion-blog-moda-bloğu-moda-blogları-best-fashion-blog-turkish-blogger-ankara-moda-blogları-ne-giydim-kombin-önerisi-çizgili-midi-etekMerhaba, Kapadokya ‘da geçirdiğim muhteşem günlerden bir diğeri ile devam ediyorum. 1. Gün kısa bir dinlenmenin ardından koşarak Göreme Açıkhava Müzesine gidip peri bacalarını çekik gözlü oldukça kendilerine has turistlerle birlikte gezdik. Türkiye’de yaşayıp bu muhteşem doğa harikası şehri gezmemek kesinlikle büyük kayıp olacak diye düşünüyorum.

Kapadokya-Striped-Crop-Top-kışın-crop-top-nasıl-giyilir-gleam-fashion-blog-moda-blogları-best-fashion-blog-turkish-blogger-ankara-moda-blogları-ne-giydim-kombin-önerisi-çizgili-midi-etek-benmodaYüksek bel etek ve crop top üst ile spor bir görüntü yakalanır mı diye soranlar için işte benim darma dağını kombinim.  Üzerinizdekiler mi ruh halinizi yansıtır yoksa ruh halinize göre mi giyinirsiniz bilmiyorum ama sanırım ben ne giyersem giyeyim bir süre sonra üzerimdekiler de o ruh haline bürünüyor.

Kapadokya-Striped-Crop-Top-kışın-crop-top-nasıl-giyilir-gleam-fashion-blog-moda-bloğu-moda-blogları-best-fashion-blog-turkish-blogger-ankara-moda-blogları-ne-giydim-kombin-önerisi-çizgili-midi--cocobolinAcaba bu yüzden midir her pazartesi simsiyah giyinip her Cuma spor kıyafetlere gömülmem? Üzerine düşünmek lazım! Ya da hiç düşünmeyelim boş verin nasıl rahatsanız öyle devam edin.

Kapadokya-Striped-Crop-Top-kışın-crop-top-nasıl-giyilir-gleam-fashion-blog-moda-bloğu-moda-blogları-best-fashion-blog-turkish-blogger-ankara-moda-blogları-ne-giydim-kombin-önerisi-çizgili-midi-etekSon olarak. Kapadokya’ya gidecek olanlara önerim. Açıkhava müzelerini ve kiliseleri mutlaka gezin. Testi kebabı yiyin, balona binin, şarapların tadına bakmadan dönmeyin. Bol bol fotoğraf çektirin ve mutlaka Japon bir turistle arkadaş olun.

koton-etek-koton-kısa-üst-zara-ayakkabı-cool-style-blogger-ankara-moda-mag-dergi-street-styleHerkese mutlu haftalar.

Striped-Crop-Top-kışın-crop-top-nasıl-giyilir-gleam-fashion-blog-moda-bloğu-moda-blogları-best-fashion-blog-turkish-blogger-ankara-moda-blogları-ne-giydim-kombin-önerisi-çizgili-midi-etek-koton

koton-etek-koton-kısa-üst-zara-ayakkabı-cool-style-blogger-ankara-moda-mag-dergi-street-style-pembe-ruj

Kapadokya-Striped-Crop-Top-kışın-crop-top-nasıl-giyilir-gleam-fashion-blog-moda-blogları-best-fashion-blog-turkish-blogger-ankara-moda-blogları-ne-giydim-kombin-önerisi-çizgili-midi-etek-what-i-wore

koton-etek-koton-kısa-üst-zara-ayakkabı-cool-style-blogger-ankara-moda-mag-dergi-street-style-grunge-style-travel-bloggerNe Giydim: etek / üst: Koton, Ayakkabı: Zara

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
3 comments
 1. Fotoğraflar düzgün acılarla çekilmediğinden (alttan üstten boşluk mesafesi) çok olumlu yansımamış görüntüye.Bakışlarda kamera varlığı çok belli.Kıyafet konusunda da uyum bence yok ama tabi ki bu benim düşüncem.Paylaşım için tşkler.

  No votes yet.
  Please wait...
 2. ÇOk gitmek isteyipte gitmeye bir türlü fırsat bulamadığım yer.

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Bir gün biz de gitmeyi planlıyoruz.

   No votes yet.
   Please wait...
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir