Kasımda Aşk Başkadır

kasımda-aşk-başkadır-aşk-dolu-bir-ay-kasım-ayı-postu-gleam-fashion-blog

Mutlu haftalar herkese! Kasım ayına adım attığımıza göre klişe bir ‘Kasımda Aşk Başkadır’ postu hazırlamamak olmazdı. Acaba iddia ettikleri gibi kasımda aşk gerçekten başka oluyor mu yaşayıp göreceğiz. Herkese aşk dolu bir Kasım diliyorum.

dözme-bileğe-dövme-bilkte-dövmeler-aşk-dövmeleri-love-dövme-love-tattoo-aşk-tattoo-en-moda-dövme-desenleriAşk, bazen iki kişinin  bileğinde dir.

f8c188c84622e0d6288f25caae3060e2Bazen odamızın baş köşesindedir aşk

fd6499aaf9760935829a94bdbac59eb3Bazen de yaptığımız lezzetli kaçamaklarda 🙂

love-aşk-fikirleri-love-yazısıBazende küçük sürprizlerle gelir aşk

pembe-oje-renkleri-pembe-ruj-pembe-rujlar-kasımda-aşk-başkadır-gleam-fashion-blog-aşk-dolu-resimler-kozmetik-aşkıBazen sadece pembedir aşk raflarımızda durup bize göz kırpan

valentino-kırmızı-topuklu-ayakkabı-kasımda-aşk-başkadır-kırmızı-ayakkabı-aşkı-kırmızı-kurdeleli-ayakkabı-gleam-fashion-blog-style-blog-türk-moda-bloglarıVe bazen de bir çift kırmızı pabuçtur, çok romantik ve çok çekici. Aşkla kalmanız dileği ile sevgiler G!

 

 

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir