Kışlık Skort Kombini

kışlık-skort-kombini-kış-kombini-moda-blogları-blogger-girls-bordo-gömlek-kombini-kış-kombini-kışın-ne-giyilir-gleam-fasjion-blog-kombin-önerisi-neyle-ne-giyilirGünaydın güzellikler. Kış geldi ama skort giyme sevdası bitmedi. Tıpkı mini etekleri kombinlediğimiz gibi skortları da opak çoraplarda kombinlediğimizde Ankara’nın bile soğuklarına karşı koyan bir kombin oluşturmuş oluyoruz.

kışlık-skort-kombini-kış-kombini-moda-blogları-blogger-girls-bordo-gömlek-kombini-kış-kombini-kışın-ne-giyilir-gleam-fasjion-blog-kombin-önerisi-neyle-ne-giyilir-ankaralı-blogger-moda-fashion-blogAslına bakarsanız back to school modasından ilham almış bir kombin bu. Gerçi şu an kombin filan bahane sonbahar yaprakları şahane.

ipekyol-2014-çanta-çanta-kombini-2014-kış-çanta-modası-2014-kombin-önerileri-kışlık-kombin-önerisi-gleam-fashion-blog-ne-giydim-blogları-sokak-stiliKombindeki bu çanta İpekyol marka. Kendisi ile İpekyol mağazasında karşılaşıp göz göze geldik. İlk görüşte aşktı bizimkisi. Hemen kaptım tabi ki kendisini. Şimdi çok mutluyuz kendisi ile.

aksesuar-yüzükler-2014-en-moda-yüzükleri-2014-oje-modası-ne-giydim-ne-sürsem-gleam-fashion-blog-street-style-aksesuarlarıHaftanın sonuna bu kadar yaklaşmış olmaktan oldukça mutluyum. Herkese mutlu günler diliyorum.  Sevgiler G!

gleam-fashion-blog-back-to-school-modası-ne-giydim-what-i-wore-bordo-gömlek-kışın-nasıl-kombinlenir-neyle-ne-giyilir-kış-kombinleri-moda-blogları

ipekyol-2014-çanta-çanta-kombini-2014-kış-çanta-modası-2014-kombin-önerileri-kışlık-kombin-önerisi-gleam-fashion-blog-ne-giydim-blogları-sokak-stili-ankaralı-moda-bloggerları

Ne Giydim

Zarf Etek / Skort: Zara

Bordo Gömlek / Shirt: Koton

Kazak / Sweater: Stradivarius

Yüzükler / Rings: HM

Çanta / Bag: İpekyol

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
8 comments
 1. çok güzel bir kombin olmuş hafta sonu dersaneye giderken bende deneyebilirim 🙂

  Teşekkürler

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Rica ederim 🙂

   No votes yet.
   Please wait...
 2. gömlek yeni sezon mu acaba ? bende bordo gömlek arıyorum ama bulamadım güzel bir tane

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Gömlek geçen sezondan malesef 🙁 Koton’dan

   No votes yet.
   Please wait...
 3. cool outfit <3 I really love it esp the skirt!

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Thank u Angel 🙂

   No votes yet.
   Please wait...
 4. bordo ve şortun uyumunu çok sevdim:)

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Teşekkürler TopGirl 🙂

   No votes yet.
   Please wait...
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir