Kot Pantolon Ceket Kombini

beyaz-ceket-kombini-mango-gleam-fashion-blog-moda-bloguBiri dünyanın en salaş ve gayri ciddi kıyafeti diğeri ise iş dünyasının olmazsa olmazı! Biri kot pantolon (hem de bol yırtık) bir diğeri beyaz ceket ve ikisinin uyumu denenmeye değer.

ankara-etkinlik-blog-moda-lifestyle-gleam-fashionEğer sizde kot pantolon üzerine ceket giyerek hem işe, hem sinemaya, hem de kahve içmeye gidiyorsanız kesinlikle benim gibi düşünüyorsunuz demektir; kuralları çok takma alt tarafı moda!

ne-giydim-moda-blogları-fashion-bloggerModayı takip etmek hem çok eğlenceli hem de insana daha güvenli hissettiriyor. Ancak çok da kafaya takmamak lazım biraz akışına bırakmalı. Rahat olduğun ve içinde kendini rahat hissettiğin şekilde giyinilmeli. İşte o günlerden birinde çekilen fotoğraflar ve hayat kurtaran kot pantolon ceket kombinim.

pantolon-ceket-kombini-moda-bloglarıFotoğraflar LG G4 ile çekildi.lgg4-cekim-deneme

kot-pantolon-ceket-kombini-mango-ceket-ankara-blogger-lifestyleNe Giydim: Beyaz Ceket; Mango, Kot Pantolon; Stradivarius, Ayakkabı; Kurt Geiger

 

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir