My Style streetstyle

l Feel Like Blue

mavi-yırtmaclı-etek-mavi-crop-top-bileklik-ne-giysem-ootd-günlük-kombin-önerisi-gleam-fashion-blog-ankara-moda-blog-styleBeyaz ve mavi yaz rengidir bence. Yazın her yer beyaz ve mavi olsa keşke tıpkı Santorini gibi.

mavi-yırtmaclı-etek-mavi-crop-top-bileklik-ne-giysem-ootd-günlük-kombin-önerisi-gleam-fashion-blogAppleineye.com ile yaptığımız iş birliğinden bir detay masmavi kombinime ruh katıyor bence. Bu deniz yıldızı görünümündeki bileklik yaz ayları için kesinlikle favorim oldu. Her kombinimle takasım var.

mavi-yırtmaclı-etek-mavi-crop-top-bileklik-ne-giysem-ootd-günlük-kombin-önerisi-gleam-fashion-blog-türk-moda-bloglarıTatile gitmek için gün saydığım için tatil valizim için şimdiden hayaller kuruyorum ve kesinlikle mavinin elli tonunu barındıran bir valiz yapacağım bu gidişle birde bu harika bilekliği yanıma almayı unutmayacağım.

mavi-yırtmaclı-etek-mavi-crop-top-bileklik-ne-giysem-ootd-günlük-kombin-önerisi-gleam-fashion-blog-summer-outfitHerkese mutlu bir hafta diliyorum.

mavi-yırtmaclı-etek-mavi-crop-top-bileklik-ne-giysem-ootd-günlük-kombin-önerisi-gleam-fashion-blog-bugün-ne-giydim

mavi-yırtmaclı-etek-mavi-crop-top-bileklik-ne-giysem-ootd-günlük-kombin-önerisi-gleam-fashion-blog-yazlık-kombin-önerileriNe giydim

Crop Top: H&M

Skirt: Addax

Bracelet: Appleineye.com