Ne Giydim / HM Military Trençkot

gleam fashion blog-kışlık-kombinler-kış-kombin-önerisi-trençkot-modelleri-ne-giydim-moda-blogları-trenç-kot-kombinleriGüneşli bir Pazartesinden herkese merhaba! Trençkot sezonu çoktan açıldı. HM den aldığım bu trençkotu güneşli bir Anakara sabahında giymek istedim.

love-yüzük-rayban-güneş-gözlüğü-gleam-fashion-blog-pembe-ruj-net-moda-en-moda-trenç-kotlar-ünlü-bloggerlar-türk-moda-blogları-fashion-bloggerBugün benim gibi çalışan arkadaşlarla ilgili önemli bir durum var ki o da 29 Ekim dolayısı ile yarım gün tatil olması. Yani klasik pazartesi sendromumuzu %50 daha az yaşayacağımız bir gün olarak değerlendiriyorum bunu. Ah bir de sabah erken kalkmalar olmasa tadından yenmeyecek.

gleam-fashion-blog-türk-moda-blogları-turkish-fashion-blog-fashion-blogger-street-style-blogger-style-what-i-wore-ne-giydim-trençkot-hmYeni sezon military tarzı trençkotumla giydiğim çizmeleri görünce sakın şaşırmayın hava güneşli dediysek sıcak zannedilmesin sakın. Gayet soğuk.

celine-bag-celine-çanta-rayban-gözlük-kışın-gözlük-takılırmı-trençkot-nasıl-giyilir-kombin-önerisi-trençkot-kombinleri-trenç-coat-outfit-blogger-outfit

Herkese sendromsuz bir pazartesi diliyorum. Sevgiler.

gleam fashion blog, military tarzı trençkot-ne-giydim-trençkot-blog-kombin-önerisi-siyah-askeri-yeşil-trenökot

love-yüzük-rayban-güneş-gözlüğü-gleam-fashion-blog-pembe-ruj-net-moda-en-moda-trenç-kotlar-ünlü-bloggerlar-türk-moda-blogları-fashion-blogger-trençkot-modelleriNe Giydim?

Trençkot /Trench Coat : HM

Çizme / Boot: İnci

Gözlük / Sunglasses: RayBan

Çanta / Bag: Celine

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
6 comments
 1. Sanırım genel olarak her yerde güneşli ama soğuk bir hava hakim. Trençkotuna bayıldım! <3 🙂

  http://gzmgdr.blogspot.com/

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Alıştıra alıştıra soğuyor işte 🙂 Teşekkürler tatlım

   No votes yet.
   Please wait...
 2. Trençkot çok güzel gerçekten. Yeni sezon mu ? HM lerde bulabilirmiyim acaba. Teşkkürler şimdiden.

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Evet yeni sezon Güneşcim geçen ay almıştım ama en son gittiğimde hala mevcuttu Gordion’daki HM de. Tabi ankarada oturuyorsan eğer 🙂

   No votes yet.
   Please wait...
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir