Ne Giydim / Kırmızı Babet Kombini

zara kırmızı babet-chanel siyah çanta-babet-blog-kombin-blog-moda blogları-blogger kızlarKırmızı babet kombini ile karşınızdayım bugün. Kırmızı babetleri görünce aklına çocuklukta giyilen kırmızı rugan ayakkabılar gelen bir tek ben miyim? Bence hayır!

ne giydim-kombin blog-style blog-fashion blog-en iyi moda blogları-gleam fashion-siyah elbise kombini-kırmızı babet kombini-zara kırmızı babetKırmızı ayakkabılar yazın beyaz elbiseler ile harika görünüyor. Ancak havalar böylesine soğumuşken siyah elbisenin altına kırmızı babet ile kombin yapmak istedim.

gleam fashion blog-siyah elbise-kırmızı babet-chanel çanta-ne giydim-en iyi moda blogları-fashion blog-best fashion blog-street style-sokak modasıKırmızı babeti Zara’dan geçen sezon almıştım ancak bu güne kadar sanırım sadece bir iki kez giyebildim. Babet sezonunu kapatmadan son bir kombin yapmak oldukça iyi oldu.

siyah blazer ceket kombini-kırmızı babet kombini-kırmızı ayakkabı-fashion blog-türk moda blogları-turkish fashion blogSiz elbisemin kolsuz olduğuna bakmayın. Bu tamamen fotoğraf çekmek için, aslında ceketsiz çıkılacak gibi değil buralar Ankara’yı bilen bilir.

ankara-tunalı-very-cupcake-orman meyveli cup cake-hm yüzük-moda blogları-fashion blogger-life style blogBeni instagramda @gleamfashion adıyla takip edenler bilirler bu yüzük oldukça ilgi görmüştü. Zatıâli H&M den alınmış olup kendisi benim favorimdir. Ah bu fotoğrafta bir favori daha varsa o da bu harika orman meyveli cup cake! Kendisi Tunalı’da bulunan Very Cupcake den alınmış ve saniyeler içinde mideye indirilmiştir.

kırmızı babet kombini-siyah elbise kombini-ne giydim-zara babet-chanel çanta-blogger girls-fashion blogger -sokak stili-ankara sokak stili-ankaralı blogger-moda bloglarıNe Giydim

Elbise / Dress: Mango

Ayakkabı / Shoes: Zara

Çanta / Bag: Chanel

Yüzük / Ring: H&M 

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
4 comments
 1. Çok içten, çok güzel bir post olmuş, Ankara ayazında post yapmanın zorluğunu bilirim 🙂 yüzük ve cupcake i ayrı ayrı çok sevdim 🙂

  No votes yet.
  Please wait...
 2. Teşekkür ederim Gizemcim 🙂 Blogger olmak böyle bir şey işte ne olursa olsun vazgeçmek istemiyorsun 🙂

  No votes yet.
  Please wait...
 3. siteni yeni keşfettim 🙂 Very Cubcake ‘ den cubcake deyincede daha bir ısındım :):) bilenler bilir.
  http://www.geced.blogspot.com

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Teşekkürler Gizemcm 🙂 Bende hemen senin bloguna ışınlanıyorum 😉

   No votes yet.
   Please wait...
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir