Ne Giydim / Maxi Yırtmaçlı Etek

uzun-yırtmaçlı-etek-maxi-etek-beyaz-gömlek-zara-topuklu-ayakkabı-mango-çanta-damla-gözlük-aynalı-gözlük-kombin-önerisi-moda blogu-moda blogger-ne giydimHepinize mutlu bir hafta sonu diliyorum. Günün kombininde maxi yırtmaçlı etek var.

mango çanta-mavi-uzun-etek-beyaz gömlek-en moda kombin-yazlık kombin-moda blogları-en moda-pembe ruj-bu kombin-gleam-fashionUzun yırtmaçlı etekler bu yaz her yerde bolca var, ister tül şeklinde olanı ister dantel isterseniz kumaş-penye. Bende bu uzun mavi eteğimle beyaz gömleğimi kombinleyip her yazın vazgeçilmez stili olan ‘nautical style’ tarzını yakalamaya çalıştım.

ne giydim-yazlık kombin önerisi-ne giysem-style blog-moda blogları-stil blogları-life style blog-moda bloggerı-en iyi moda blogları-gleam fashion-pembe rujMavi-beyaz renkler bir arada oldukça güzel görünüyor. Kesinlikle denizi ve gökyüzünü hatırlattığı içinde denizi en çok özlediğimiz ve ona ihtiyaç duyduğumuz anlarda daha sık tercih ediliyor.

uzun-yırtmaçlı-etek-maxi-etek-beyaz-gömlek-zara-topuklu-ayakkabı-mango-çanta-damla-gözlük-aynalı-gözlük-kombin-önerisi-moda blogu-style blogMaxi yırtmaçlı eteğim, beyaz gömleğim ve zara ayakkabılarımla ile yaptığım bu look umarım bu hafta sonu için size ilham verir.

beyaz gömlek-aztek desenli gömlek-nazarboncuklu kolye-moda -blog-style-fashion-blogger-kombin önerisi-gleamfashion-moda bloggerıHepinize muhteşem, harika bir hafta sonu diliyorum.

kombin önerisi-mavi uzun etek-beyaz gömlek-kombin önerisi-damla gözlük-ayna  gözlük-moda blogu-bloggerstyle-ne giydim-maxi etek-fashion style-

uzun-yırtmaçlı-etek-maxi-etek-beyaz-gömlek-zara-topuklu-ayakkabı-mango-çanta-damla-gözlük-aynalı-gözlük-kombin-önerisi-moda blogu-style blog-nazar boncuklu

uzun-yırtmaçlı-etek-maxi-etek-beyaz-gömlek-zara-topuklu-ayakkabı-mango-çanta-damla-gözlük-aynalı-gözlük-kombin-önerisi-moda blogu-gleamfashion-ne giydim

 

Ne giydim

Etek – Gömlek / (Skirt-Shirt): Addax

Ayakkabı / Shoes : Zara

Çanta / Bag: Mango

 

 

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir