Ne Giydim / Zara Red Coat

kışlık-kırmızı-mont-kombini-ne-giydim-blogları-moda-blog-fashion-blog-style-blog-ootd-ootn-look-of-the-day-red-coat-zara-2014-en-moda-kombinler-2014-kışlık-kombinler-gleam-fashion-blogHerkese selam! Kış kendini hissettirmeye başladıkça kışlık kombin önerileri de yavaş yavaş gelmeye başlıyor. Geçen kış Zara ’dan aldığım bu kırmızı mont ile post yapmadığımı fark edince kışa hazırlık postu da bu Zara kırmızı mont ile geldi.

kırmızı-mont-zara-kırmızı-manto-kışlık-montlar-2014-en-moda-mont-kombin-öneriileri-gleam-fashion-blog-ne-giydim-blog-bugün-ne-giysem-kışlık-kombinler-zara-montlar-zara-2014-moda-blogları-ne-giydimRengine ve modeline aşık olarak aldığım bu kırmızı mont kış için tam bir kurtarıcı. Ankara’da havalar iyice soğumaya başladığı için dolabımdan çıkarıp üzerime giymek artık kaçınılmazdı.

kışlık-kırmızı-mont-kombini-ne-giydim-blogları-moda-blog-fashion-blog-style-blog-ootd-ootn-look-of-the-day-red-coat-zara-2014-en-moda-kombinler-2014kışlık-kombinlerSeymenler parkının bu romantik havasında çektiğimiz fotoğraflar da kırmızı mont ile tezat oluşturan arka fon olukça hoş göründü gözüme. Ayrıca şu an kendime bu montun bir de beyaz rengini almadığım için çok kızıyorum.

chanel-bag-2.55-zincirli-kapiton-çanta-chanel-çanta-kombinleri-küçük-çantalar-2014-en-moda-çantalar-moda-blogger-gleam-fashion-blog-street-style-blog-sokak-modası-blogları-en-iyi-moda-bloglarıBu kırmızı mont ile en uyumlu şey siyah Chanel çanta olacaktı.

ünlü-bloggerlar-kombin-önerileri-kışın-ne-giysem-bu-kombin-kırmızı-manto-red-coat-en-moda-pembe-ruj-cocosh-style-blogger-takip-edilesi-bloggerlar-gleam-fashionEh havalar soğumaya başladığına göre daha fazla kışlık kombin önerileri gelecektir. Takipte kalın sevgili blog severler.

kırmızı-mont-zara-kırmızı-manto-kışlık-montlar-2014-en-moda-mont-kombin-öneriileri-gleam-fashion-blog-ne-giydim-blog-bugün-ne-giysem-kışlık-kombinler-zara-montlar-zara-2014Herkese mus mutlu günler!

kırmızı-mont-zara-kırmızı-manto-kışlık-montlar-2014-en-moda-mont-kombin-öneriileri-gleam-fashion-blog-ne-giydim-blog-bugün-ne-giysem-kışlık-kombinler-zara-montlar-zara-2014-ne-giydim-zara-red-coat-fashio

Ne Giydim

Mont / Coat: Zara

Çanta / Bag: Chanel

 

 

 

 

 

 

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
8 comments
 1. beautufiul red coat

  http://www.thefashionfraction.com
  http://www.thefashionfraction.com

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Thanks my dear 🙂

   No votes yet.
   Please wait...
 2. How Gorge ‼ ღ

  http://therubberdoll.com/

  No votes yet.
  Please wait...
 3. You look amazing! Love your bag and red coat! I´m your new followers! Thanks for leaving a comment in my blog!
  Kisses!
  Mónica
  MFABlog
  http://www.elblogdemonica.es

  No votes yet.
  Please wait...
  1. thank u monica 🙂

   No votes yet.
   Please wait...
 4. I love this red coat 🙂

  xoxo

  Piera Anastasia

  No votes yet.
  Please wait...
 5. bence kışa renk katmanın en güzel yolu renkli kabanlar! kırmızı her zaman en güzeli!
  çok yakışmış tatlım!
  sonbahar renkleri ile harika resimler!!!
  öpüyorum!

  No votes yet.
  Please wait...
  1. teşekkür ederim coco’cum 🙂 bende öpüyorum

   No votes yet.
   Please wait...
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir