Collaboration

Note Cosmetics Ürün Yorumları

05 Nisan 2015

Note-Kozmetik-Note-Cosmetics-gleamfashion-blog-note-kozmetik-ürün-yorumları-note-marka-rujNote Cosmetics piyasaya gümbür gümbür çıkan bir marka oldu. Başarılı bir reklam çalışması (bazı bloggerları bu süreçte küstürmüş olsa da) yaparak sanki yıllardır hayatımızda olan bir marka edası ile ürünlerine güvenimiz tam oldu. Bunda Nihat Odabaşı’nın katkılarını da es geçemeyeceğim tabi ki. Sonuç olarak NOTE Cosmetics kısa süre içerisinde bir çok kişinin alışveriş yaptığı, insanların birbirine önerdiği ve gözü kapalı satın alacağı bir marka!

Note-Kozmetik-Note-Cosmetics-Rich-Colors-Lipstick-Note-Kozmetik-09-Bronzed-Pink-gleam-fashion-blogAncak gelin görün ki benim bu markayı henüz deneyimlemiş değildim, ta ki Gülşen Doğan ile 8 Mart etkinliğinde karşılaşıncaya kadar.  Ürünleri hemen kullandım. Ne tesadüf ki tam da fondötenimin bittiği döneme Note 06 Dark Honey i kullanmaya başladım. İlk sürüşte eyvah dedim tenime koyu geldi! Ancak sürme işlemi tamamlanana kadar cildim ile öyle bütünleşti ki bir kenara kaldırmak yerine hemen makyaj çantama attım. Note Cosmetics fondötenlerin SPF 15 koruyuculu olması ise ayrı bir güzellik. Hele ki güneşin son zamanlarda yüzünü daha bir parlak göstermeye başladığını düşünürsek bu geçiş mevsimlerinde bir fondötende aranacak en önemli özellik diye düşünüyorum.

Note-Kozmetik-Note-Cosmetics-gleamfashion-blog-note-kozmetik-ürün-yorumları-note-marka-ruj-fondötenÇok çaktırdım mı bilmiyorum ama bu aralar Kylie Jenner makyajına takılmış durumdayım. Bu nedenle koyu renk rujlara olan zaafım artmışken Note Kozmetik 09 Bronzed Pink ile tanıştım ve sizi de tanıştırmak istiyorum. Neden mi? Böyle harika bir renk olamaz da o yüzden. Hem gece makyajımda hemde günlük sade makyajımda kullanabildiğim ve bana her durumda eşlik edebilen bir ruj. Sürülüşü de çok kolay olduğu için makyaj çantamın demir başı ilan ettim kendisini!

Note-Kozmetik-Note-Cosmetics-gleamfashion-blog-note-kozmetik-ürün-yorumları-note-marka-ruj-note-fondöten-ürün-deneyimiAyrıca internet sitesinden öğrendim ki Note Cosmetics Rich Colors Lipstick Argan Oil ve Cocoa Butter içeriyormuş. Sanırım bu yemeği isteği uyandıran koku buradan geliyor. Bu yağların özelliği olarak dudak kenarlarındaki ince çizgileri azaltarak dudaklara pürüzsüz bir görünüm kazandırıyormuş. Denemeye değer mi? Bence kesinlikle 😉

Sevgiler xoxo

No votes yet.
Please wait...

9 Comments

 • Reply Izael Garrido 05 Nisan 2015 at 05:27

  That red color fits you perfectly <333
  http://www.leclothes.com

  No votes yet.
  Please wait...
  • Reply gleamfashion 05 Mayıs 2015 at 14:59

   Thank you dear .)

   No votes yet.
   Please wait...
 • Reply damla 05 Nisan 2015 at 22:09

  Benim uzun zamandır kullandığım ve asla vazgeçmeyeceğim bir marka. Alın kullanın kullandırın ☺

  No votes yet.
  Please wait...
  • Reply gleamfashion 05 Mayıs 2015 at 14:59

   Memnun kalmana çok sevindim 🙂

   No votes yet.
   Please wait...
 • Reply Carine 06 Nisan 2015 at 11:26

  Great lipstick, love that shade of red!
  http://fashion-soup.com/

  No votes yet.
  Please wait...
  • Reply gleamfashion 05 Mayıs 2015 at 15:00

   Thank u Carine 🙂

   No votes yet.
   Please wait...
 • Reply Gülsen 05 Mayıs 2015 at 14:51

  sana epey yakışmıştır ruj canım.
  Güzel günlerde kullan

  No votes yet.
  Please wait...
  • Reply gleamfashion 05 Mayıs 2015 at 15:00

   Çok teşekkür ederim canım benim 🙂

   No votes yet.
   Please wait...
 • Reply 83Lora 31 Temmuz 2017 at 22:50

  Hi blogger, i must say you have very interesting articles
  here. Your page should go viral. You need initial traffic
  only. How to get it? Search for; Mertiso’s tips go viral

  No votes yet.
  Please wait...
 • Leave a Reply