On The Street At Fall / Sonbahar Sokak Kombinleri

On-The-Street-At-Fall-Sonbahar-Sokak-Kombinleri-blazer-ceket-siyah-skinny-Jean-sokak-kombinleri-2014-2015-sonbahar-kış-sokak-modası-black-on-black-blogları ankaraVe sonbahar ben geldim dedi. Gündüzleri hala hava çok sıcak olsa da akşamları gök gürültüsü eşliğinde yağan yağmur artık sonbaharın geldiğini bize resmen duyurdu. Bende gözümüz alışsın diye size sonbahar sokak kombinleri postu hazırladım.

On-The-Street-At-Fall-Sonbahar-Sokak-Kombinleri-blazer-ceket-siyah-skinny-Jean-sokak-kombinleri-2014-2015-sonbahar-kış-sokak-modası-gleam-fashion-blog-moda-bloğu-moda-blogları ankaraSonbahar sokak kombinleri nedense pek bir soluk pek bir renksiz oluyor ama bir o kadarda klas görünüyor bana göre. Yazın deli kızın düğünü gibi rengarenk kombinlerimizden sonra sanırım bilinçaltı sakin ol biraz ve sadeleş sinyali gönderiyor olabilir.

On-The-Street-At-Fall-Sonbahar-Sokak-Kombinleri-blazer-ceket-siyah-skinny-Jean-sokak-kombinleri-2014-2015-sonbahar-kış-street-style-gleam-fashion-blog-moda-bloğu-moda-blogları ankaraSonbahar sokak kombinleri ‘nin mesela olmazsa olmazı siyah skinny Jean lerdir. Üzerine ne geçirirseniz geçirin kabulüdür ve asla sırıtmaz. Yeter ki altına giyeceğiniz ayakkabıyı doğru seçin.

On-The-Street-At-Fall-Sonbahar-Sokak-Kombinleri-siyah-kombin-siyah-skinny-Jean-sokak-kombinleri-2014-2015-sonbahar-kış-sokak-modası-gleam-fashion-blog-moda-bloğu-moda-blogları ankaraBirde blazer ceketler var mesela her sonbaharın vazgeçilmezleri! Bütçeniz kısıtlı ve neye yatırım yapacağınızı bilmiyorsanız bu casual parçalardan mutlaka edinmenizi öneririm.

On-The-Street-At-Fall-Sonbahar-Sokak-Kombinleri-siyah-skinny-Jean-sokak-kombinleri-2014-2015-sonbahar-kış-sokak-modası-gleam-fashion-blog-moda-bloğu-moda-blogları ankaraSonbahar sokak kombinleri yazıları tabi ki devam edecek. Bunlar gözünüz alışsın moda girmeye başlayın diyeydi. Herkese mutlu, huzurlu, bol sürprizli bir hafta diliyorum.

sonbaharda-ne-giysem-Sonbahar-Sokak-Kombinleri-blazer-ceket-siyah-skinny-Jean-sokak-kombinleri-2014-2015-sonbahar-kış-sokak-modası-gleam-fashion-blog-moda-bloğu-moda-blogları ankara

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
2 comments
  1. Her zamanki gibi çok şık ve çok güzelsiniz. Ne giyseniz yakıştırıryorsunuz 🙂

    No votes yet.
    Please wait...
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir