Ootd / Kışlık Kombin Önerileri

ootd-kışlık-kombin-önerileri-outfit-of-the-day-kışın-ne-giysem-soğuk-havalarda-şık-olmak-kırmızı-eldiven-sokak-stili-street-style-stree-fashion-gleam-fashion-blog-ankara-blogger-top-oneSelam kızlar! Şu an bu yazıyı hangi şehirden ya da ülkeden okuyorsunuz bilemiyorum ama ben bu yazıyı oldukça soğuk olan Ankara’dan yazıyorum. Bu günkü konumuz ise soğuk havalarda şık olmaca!

beyaz-pelerin-mont-kışlık-mont-modelleri-fashion-style-street-style-look-of-the-day-kışlık-kombinler-bugün-ne-giydim-moda-blogları-stil-blogları-kombin-önerileri-gleam-fashion-blog-ootdKat kat giyinirken aynı zamanda şık olma derdi ile şık olmak için fedakarlık yapıp hasta olma pahasına ince, dekolte kıyafetler ya da ayakkabılar giyme denklemlerini bir türlü taraf tarafa toplayıp çıkartamıyorum. Kış gelip geçiyor ancak bu konuda tam olarak nasıl bir tavı takınacağımı bilemez oldum. Bende çözümü ilham alabileceğim kışlık kombin önerileri fotoğraflarında buldum ve şimdide sizinle paylaşmak istedim.

kışın-ne-giysem-kışın-nasıl-şık-olacağım-ünlü-bloggerlar-ne-giymiş-deri-etek-kombinleri-opak-çorap-ootd-kombinleri-gleam-fashion-blogger-sokak-modası-street-fashion-turkey-ankara-istanbulBu post haftanın kışlık kombin önerileri için ilham kaynağı olsun. Bakalım kalın ve kat kat giyinerek nasıl şık olunur. İşte size sokaklardan ve bloglardan birkaç kare fotoğraf. Devamı da ilerleyen günlerde blogda olacak takipte kalın bebekler!

en-ünlü-moda-bloggerları-şık-olmak-kot-pantolon-sokak-stili-kışlık-kot-kombinleri-ootd-leopar-topuklu-ayakkabı-gleam-fashion-blog-blogger-moda-blogları-moda-blogu-kış kombin-önerileri

 

 

 

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
2 comments
 1. nice post!

  XX

  http://floortjeloves.blogspot.com/

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Thanks Floorjate !

   No votes yet.
   Please wait...
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir