OPI FIFTY SHADES OF GREY KOLEKSİYONU

OPI-50-shades-of-grey-Collection-OPİ-Fifty Shades Of Grey koleksiyonu-fiyatı-renkleri-swatchFifty Shades Of Grey filminin vizyona girmesine çok az kaldı. Ancak daha vizyona girmeden gişe rekorları kıracağı şimdiden belli oldu.  Fifty Shades Of Grey için bir çok marka filmin/ kitabın ismine özel bir çok koleksiyon hazırladı. Bunlardan biri de oldukça beğendiğimiz oje markası O.P.I oldu.

MySilkTie-horz-OPİ-Fifty Shades Of Grey koleksiyonu-fiyatı-renkleri-swatchOjelerin isimleri soldan sağa sıralaması ile şu şekilde My Silk Tie, Romantically Involved, Dark Side of the Mood, Shine for Me, Cement the Deal, Embrace the Gray

OPİ-Fifty Shades Of Grey koleksiyonu-fiyatı-renkleri-swatch-opi-oje-renkleriO.P.I Fifty Shades Of Grey için grinin farklı tonlarından oluşan altı ojeli bir koleksiyon hazırladı. Renkleri oldukça başarılı buldum ben. Hatta altı renkten bir tanesi de kırmızı. Kırımızı ile Fifty Shades Of Grey’in seksi ruhunu yakalamak istemiş anlaşılan.

DarkSideOfTheMoon-OPİ-Fifty Shades Of Grey koleksiyonu-fiyatı-renkleri-swatch-gri-oje-koleksiyonuOjenin fiyatının ise 9,5 Dolar olduğunu duydum.

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
1 comment
  1. You blog is great!
    You have really nice style 🙂

    http://mauriciovanstraaten.com

    No votes yet.
    Please wait...
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir