Life Style

OPI FIFTY SHADES OF GREY KOLEKSİYONU

OPI-50-shades-of-grey-Collection-OPİ-Fifty Shades Of Grey koleksiyonu-fiyatı-renkleri-swatchFifty Shades Of Grey filminin vizyona girmesine çok az kaldı. Ancak daha vizyona girmeden gişe rekorları kıracağı şimdiden belli oldu.  Fifty Shades Of Grey için bir çok marka filmin/ kitabın ismine özel bir çok koleksiyon hazırladı. Bunlardan biri de oldukça beğendiğimiz oje markası O.P.I oldu.

MySilkTie-horz-OPİ-Fifty Shades Of Grey koleksiyonu-fiyatı-renkleri-swatchOjelerin isimleri soldan sağa sıralaması ile şu şekilde My Silk Tie, Romantically Involved, Dark Side of the Mood, Shine for Me, Cement the Deal, Embrace the Gray

OPİ-Fifty Shades Of Grey koleksiyonu-fiyatı-renkleri-swatch-opi-oje-renkleriO.P.I Fifty Shades Of Grey için grinin farklı tonlarından oluşan altı ojeli bir koleksiyon hazırladı. Renkleri oldukça başarılı buldum ben. Hatta altı renkten bir tanesi de kırmızı. Kırımızı ile Fifty Shades Of Grey’in seksi ruhunu yakalamak istemiş anlaşılan.

DarkSideOfTheMoon-OPİ-Fifty Shades Of Grey koleksiyonu-fiyatı-renkleri-swatch-gri-oje-koleksiyonuOjenin fiyatının ise 9,5 Dolar olduğunu duydum.