streetstyle

Pink My Soul With My Heart

24 Temmuz 2014

style-tül-etek-tulle-skirt-pink-tshirt-pembe-üst-gleam-fashion-blog-günlük-kombinler-bu-kombin-tül-etek-yazlık-kombin-önerileri-2014-kombinleri-moda-blogları-glazeMerhaba, Ağustos ayı kapımızı çalmak üzere ve hala benim gibi tatile çıkamamış olanlar varsa bembe ve beyazın gücünden mutlaka yararlanmalısınız. Daha aydınlık daha şirin ve kesinlikle daha eğlenceli renkler arıyorsanız bu iki rengi bir arada mutlaka demelisiniz diye düşünüyorum.

nail-art-naitart-manikür-modelleri-renkli-manikür-ombre-manikür-modelleri-2014-manikür-modelleri-gleam-fashion-moda-blogTül etekler bu senenin favorisi! Tül etekler hakkında daha fazla yazı ve resim için şuraya tık tık lütfen.

tül-etek-tulle-skirt-pink-tshirt-pembe-üst-gleam-fashion-blog-günlük-kombinler-bu-kombin-tül-etek-yazlık-kombin-önerileri-2014-kombinleri-moda-blogları-style-glaze-moda-sayfasıBeyaz tül eteğin masumluğu ve pembe bir t-shirtün yaramazlığı bir arada olunca ben de kendimi küçük kız çocukları gibi hissetmiş olabilirim birazcık.

kişisel-moda-blog-stil-sayfası-fashion-blogger-ne-giydim-kombin-önerisiHafta sonuna son iki kala tül etek kombinlerini gözden geçirin ve siz de kendinizi küçük kız çocuğu gibi hissedin. Herkese sevgiler ve şimdiden mutlu hafta sonları.

tül-etek-tulle-skirt-pink-tshirt-pembe-üst-gleam-fashion-blog-günlük-kombinler-bu-kombin-tül-etek-yazlık-kombin-önerileri-2014-kombinleri-moda-blogları

tül-etek-tulle-skirt-pink-tshirt-pembe-üst-gleam-fashion-blog-günlük-kombinler-bu-kombin-tül-etek-yazlık-kombin-önerileri-2014-kombinleri-ne-giydim-ootdNe Giydim

Etek / Skirt: Stradivarius

Tshirt: Colins

Ayakkabı / Shoes: İpekyol

Çanta / Bag: Batik

No votes yet.
Please wait...

3 Comments

 • Reply Carmelatte 24 Temmuz 2014 at 18:53

  such a lovely skirt x

  http://carmelatte.co.uk

  No votes yet.
  Please wait...
 • Reply Lauren Riegel 25 Temmuz 2014 at 04:51

  very cute!
  Lets stay connected:
  http://tealinheels.com
  IG: TealinHeels
  http://www.bloglovin.com/blog/12466559

  No votes yet.
  Please wait...
 • Reply gokhan 18 Ağustos 2014 at 17:44

  Sade ve ş ı k Çoook başarılı kaliteli

  No votes yet.
  Please wait...
 • Leave a Reply