Red Cherry

zara-kırmızı-ayakkabı-zara-red-shoes-bandaj-ayakkabı-zara-2015-koleksiyon-kombinKot pantolon giymenin yaşı ve yeri olmadığına inanlardanım. Eğer devlet memuru değilseniz çok şık bir bluz ve topuklu ayakkabılarla işyerinde ya da biker botlarla birlikte bir konser alanında kombinlemeniz için hiçbir engel yok. Üstelik ortak özellikleri ise kesinlikle çok şık görüneceğinizdir.

zara-bandaj-ayakkabı-mango-bluz-koton-kot-pantolon-muda-cüzdan-zara-saç-bandı-gleam-fashion-blog-kombin-önerisi-cocoRed cherry kombin fikri Zara ayakkabılarımdan çıktı. Kombin ilhamı bir ayakkabı ile başladı. Üzerime giymek için yıllardır dolapta bekleyen Mango bluzu seçtim. Bu ikili arasında en kolay geçiş yapabileceğim şey ise bir kot pantolondu tabi ki.

lifestyle-blog-türk-lifestyle-blogger-gleam-fasgion-blog-moda-stil-hayat-yaşamGeçen sene sevgilimin hediyesi olan bu Zara saç bandı ise kesinlikle favorim. Ancak fotoğraflama imkanı ancak bulabildim.

fashion-blog-moda-blogları-stil-blogları-kombin-önerileri-kim-ne-giymiş-kırmızı-ayakkabı-kombiniKırmızının ne kadar dinamik ve enerji veren bir renk olduğunu ise fotoğraflara tekrar bakınca daha iyi anladım.  Enerjinizin hep yüksek kalsın. Xoxo

zara-saç-bandı-taşlı-saç-bandları-saç-aksesuarları-moda-blog-yazarları-ankara-istanbul-izmir

ankara-life-style-blogger-glam-fashion-Ne Giydim; Zara Shoes, Mango Top, Koton Jeans, Mudo Clutch, Zara Headband

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
4 comments
 1. Elbisene bayıldım

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Çok teşekkür ederim 🙂

   No votes yet.
   Please wait...
   1. Merhaba ayakkabına bayıldım nereden aldın çok aradım

    No votes yet.
    Please wait...
    1. Merhaba, Beğenmene çok sevindim 🙂 Bu ayakkabıların markası Zara ancak eski sezon şu an Zara’da bulmak mümkün değil.
     Ancak instagramda yer alan butiklere bakmanı öneririm. Zara’nın modellerine benzer pek çok model var. Sevgiler 🙂

     No votes yet.
     Please wait...
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir