Saç Aksesuarları / Hair Scarf

Havalar soğukken severek taktığımız şal/eşarpları havaların ısınmasıyla bir kenara mı bıraktınız? O zaman çok yazık olmuş şallarınıza ve eşarplarınıza. Biliyorum hava sıcakken takmak çok zor boynunuzu terletiyor falan filan ama onları yazında değerlendirebilmek için saçınıza takmayı denediniz mi?

Emin olun harika görünecek. Ve farklı bağlama şekilleri ile farklı tarzlar elde edebilirsiniz. İster 1960’lardan kopup gelen Brigitte Bardot havası yaratabilir ister içinizdeki çingene ruhunu ortaya atabilir isterseniz de boho bir görünüm yaratabilirsiniz. Stil yaratma kısmı size ve kombininize kalmış.

Bahar şenlikleri, festivaller ve açık hava konserlerinin çok yaklaştığı şu günlerde festival ruhuna saç detaylarınızla adapte olabilirsiniz. Sanırım görseller size hem renk hem de bağlama konusunda yardımcı olacaktır. Sonra mı? E hadi aynanın başına deneyin bakalım yüz şeklinize ve saç stilinize en uygun bağlama şekli hangisiymiş görelim

Herkese kolay gelsin

head-scarves.blogspot.com
thefashiontag.wordpress.com

 

/www.popyacollar.co.za
thefashiontag.wordpress.com
www.head-scarves.blogspot.com/
http://adella.com/its-a-wrap-three-ways-to-wear-hair-scarves
www.yusrablog.com

 

 

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
1 comment
  1. en üstten ikinci resme bayıldım valla bağlama şekline çok hoş durmuş 🙂

    No votes yet.
    Please wait...
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir