Siyah Blazer Ceket Kombini

blazer-ceket-kombini-siyah-blazer-ceket-gleam-fashion-blog-ne-giysem-moda-blogları-street-fashion-sokak-kombinleri-sokak-modası-kim-ne-giymişÇok hızlı bir kombin postu ile merhaba! Kombinin ana teması siyah blazer ceket, yani nam-ı diğer hayat kurtaran ceket.

günün-kombini-kombin-önerisi-ne-giysem-ceketli-kombinler-moda-bloggerları-fashion-blogger-bu-kombin-en-moda-markafoni-gleam-fashion-blog-ankaralı-moda-bloggerıSiyah blazer ceket kombini her ortamda hayatınızı kurtaracak bir seçimdir. İster ofiste, ister arkadaş toplantısında hem şık hem de risksiz bir seçim yapmış olursunuz. Herkese mutlu haftalar.

neyle-ne-gider-blazer-ceket-kombini-siyah-blazer-ceketler-moda-blogları-gleam-fashion-blog-moda-blog-ankara-moda-blog-günün-kombini

Ne Giydim

Pantolon / Pants: Zara

Bluz / blouse: H&M

Çizme / Boot: İnci

Blazer: Topshop

 

 

 

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir