streetstyle

Siyah Deri Ceket

31 Ocak 2015

fashion-bloggerNe kadar zamansızdır şu siyah deri ceketler. Modası geçmeyen tam bir demir başıdır modanın. İster feminen ister maskülen hangi sen olmak istersen o siyah deri ceket her zaman dolabın bir köşesindedir. Gözün kapalı kullanabilirsin.

moda-turkiye-siyah-deri-ceket-hm-şapka-beyaz-pantolon-gleam-fashion-blogPeki, hayatının demir başı olan kişiler ya da şeyler ne? Belki yıllardır kahveni içtiğin bir kupa, belki çocukluğundan beri her hafta mutlaka görüştüğün bir arkadaşın, ya da belki de takmaktan usanmadığın yüzyıllık çantan.

rock-chic-siyah-deri-ceket-hm-şapka-beyaz-pantolon-gleam-fashion-blog-style-bloggerİnsan her daim yenilenmeli diye düşünen bir insanım. Hem de her anlamda. Bilgilerini güncellemeli, görünümüne değişiklikler katmalı, gittiği mekanları değiştirmeli filan. Ama yine de kendini, fikirlerini, zevklerini bir adım ileriye götürürken eskilerden de bir parça almalı yanına. Yaşanmışlıklarını bırakmamalı birkaç parça ‘eskilerden’ lazım yanına.

siyah-deri-ceket-hm-şapka-beyaz-pantolon-gleam-fashion-blogŞimdi haftasonunun tadını çıkarın ve etrafınıza bakmayı unutmayın sizi ileri taşıyacak fikirler neler ve ileri giderken yanınızda götürecekleriniz neler?

siyah-deri-ceket-hm-şapka-beyaz-pantolon-gleam-fashion-blog-deri-ceket-kombinleri

siyah-deri-ceket-hm-şapka-beyaz-pantolon-gleam-fashion-blog-street-style-turkeyNe giydim: pantolon/ şapha: HM, Ceket: Koton, Ayakkabı: Zara

No votes yet.
Please wait...

1 Comment

  • Reply damlamutfakta 02 Şubat 2015 at 18:05

    tam da bu hafta sonu siyah bir deri cekete bakmıştım… alıp almama konusunda kararsızdım… ta kiiii okuyana kadar 🙂

    No votes yet.
    Please wait...
  • Leave a Reply