Siyah Midi Elbise

zara-Elbise-Layella-Boutique-Fashion-Jewellery-siyah-midi-yün-elbis-kombin-önerisi-ankara-moda-gleam-fashion-blog-gleamfashion-kombin-önerileri-layella-deri-bileklikBazı elbiseler her durumu kurtarmak için yapılmışlardır. Mesela bu senenin en popüler parçalarından biri olan siyah midi elbise ler bu söylediğimi kanıtlar nitelikte.

deri-bileklik-layella-aksesuar-siyah-elbise-zara-gleam-fashion-blogger-ankara-moda-kombin-öneriTopuklu ayakkabı ile iş yerinde, babet ya da sneakers ile hafta sonu bir kafeye, Avm ye giderken rahatlıkla kullanılabilecek nitelikte. Siyah midi elbise nin verdiği rahatlık ise ayrı bir tercih edilme sebebi.

Siyah-Midi-Elbise-Layella-Boutique-Fashion-Jewellery-siyah-midi-yün-elbis-kombin-önerisi-ankara-moda-gleam-fashion-blog-gleamfashion-kombin-önerileri-layella-deri-bileklikKombinimi aksesuarda favori markam olan Layella Boutique Fashion Jewellery deri bileklik ile tamamladım. Deri bilekliğin verdiği spor havayı seviyorum. Bej rengin ise siyah elbiseme renk kattığını düşünüyorum. Bilekliklerin daha fazlasını görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

lifestyle-turkey-blog-fashion-blogger-ne-giydim-ootd-lookbook-layella-aksesuarLapa lapa kar yağan Ankara’dan sevgiler

zara-Siyah-Midi-Elbise-Layella-Boutique-Fashion-Jewellery-siyah-midi-yün-elbis-kombin-önerisi-ankara-moda-gleam-fashion-blog-gleamfashion-kombin-önerileri-layella-deri-bileklikNe Giydim: Elbise: Zara, Bileklik: Layella Boutique Fashion Jewellery

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir