Collaboration

Soğuklardan Korunma Yolları; Lumberjack

25 Kasım 2014

lumberjack_is_back_slider_son_635189127242754148

Merhaba herkese, bu gün Ankara’da ilk kar yağışını görmüş olduk. Pek kabullenmek istemesek de kış geldi artık. Sizin şehrinize uğramadıysa da çok az kaldı demektir. Soğuklardan şikayet etmek yerine onlara karşı önlemimi alıp kışın ve bu güzel karın tadını sonuna kadar çıkartmaya niyetliyim ben. Bu nedenle soğuk kış günleri için gayet dayanıklı ve kaliteli olan Lumberjack ürünleri ise favorim.

page

Kış aylarında dert etmeniz gereken şey soğuk olmasın sadece bu kışı nasıl daha eğlenceli hale getirebilirsiniz onu düşünün. Sizi soğuklardan koruyacak olan kış sezonu Lumberjack ürünlerini incelemek için Limango’ya bakabilirsiniz. Limango’da indirimli ve oldukça uygun fiyatlara bulabileceğiniz Lumberjack ürünleri ile kışı oldukça spor ve rahat bir tarz ile geçirebilirsiniz.

pagedLumberjack ürünleri erkek ve kadınlar için farklı renk ve modelleri ile her zevke hitap ediyor. Benim bu kış favorim ise zımbalı boğazlı botlar. Bu zımbalı botları tartan kumaşlı kıyafetler ile kombinleminizi öneririm. Hafta sonu için çok işe yarar bir kombin olacak ve oldukça cool bir görüntü yakalayacağınızı düşünüyorum.

Herkese sevgiler

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
Soğuklardan Korunma Yolları; Lumberjack, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Yorum yok

Leave a Reply