Soma

soma-soma

Herkese merhaba, ülkece yaşadığımız felaketten dolayı bloğa uzun bir ara verdim. Gidenleri geri getirecek kudretimiz yok! Geride kalanların acılarını paylaşmaya çalışıyoruz ama ateş düştüğü yeri yakıyor maalesef. Elimizden gelen tek bir şey olabilir, bundan sonra başka acıların yaşanmaması için gereken tüm önlemlerin bu günden alınması!

Bu konuda umuyorum ki hükümet, bakanlıklar ve patronlar ceplerine girecek olan paranın hesabını yaptıkları kadar parayı onlara kazandıran işçilerin can güvenliklerinin de hesabını yaparlar.

Suçlu kim ya da kimler? Bulunacaklar mı, karşımıza çıkartılacaklar mı, adilce yargılanacaklar mı ya da asıl suçlular saklanacak ve karşımıza piyonlar mı çıkartılacak bilmiyorum. Ancak durum ne olursa olsun yetim kalmış bir çocuğun hakkı her iki dünyada da onların yakasında olacak! Yüreği yanmış her annenin ahı onları bulacak!

Şimdi kaybettiğimiz bu vatan evlatları için dua etme, geride kalan ailelere yardım etmek vaktidir.

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir