Strike Pose

fashion-week-ayakkabı-modelleri-fuşya-rengi-topuklu-ayakkabı-ayakkabı-modelleri-2014-en-moda-ayakkabı-modelleri-davet-için-ayakkabı-modelleriHerkese merhaba, çok yoğun ve çok yorgun bir hafta geçirdiğim için kendime birkaç motive edici ilham kaynağı buldum.

celine-kırmızı-küçük-cross-çanta-bag-celine-2014-best-fashion-blog-blogger-style-en-moda-moda-blogları-pembe-ruj-pina-moda-kombin-önerileri-bu-kombinStrike pose adını verdiğim ve beni devam etmek için zorlayan fotoğraflar bir şekilde karşıma çıkıyor ve bunu bloğumda sizlerle paylaşmaktan hoşlanıyorum.

yaprak-yüzük-yüzük-modelleri-bahar-yüzük-2014-en-moda-yüzükler-bu-bahar-neler-modaStrike Pose’ler haftayı bitirebilmek için yeterli olur mu bilemiyorum, ama deneyeceğim.

mint-rengi-babet-bilekten-bağcıklı-babet-zara-babet-flat-mint-green-nane-yeşili-düz-ayakkabı-babet-modelleri-2014-babet-modelleri-en-moda-babetlerSizin motivasyon kaynaklarınız neler?

celine-bag-hot-fashion-bag-en-moda-celine-çanta-modelleri-2014

 

 

 

 

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
3 comments
 1. Fotoğraflar çok güzel céline çantalara ayrıca bayıldım! Bana da beklerim:)
  http://bellemelange.net/blog/

  No votes yet.
  Please wait...
  1. teşekkürler canım 🙂

   No votes yet.
   Please wait...
 2. really cool stuff
  New post up on my blog!
  http://www.deardreamerblog.wordpress.com
  besos!

  No votes yet.
  Please wait...
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir