Sunset On The Roof

sunset-on-the-roof-men-fashion-sarper-kesim-erkek-kombinleri-men-style-men-Street-style-erkek-moda-blogları-men-fashion-blog-erkek-bloggerlar-ankaralı-blogger-erkek-kombin-önerileri-687x1024Yeni bir ay yeni bir hafta herkese mutluluk, huzur ve barış getirsin. Men Fashion postlarına verilen ara sade ama çekici bir kombinle son buluyor. Burak’ın Sarper Kesim ile şehrin göbeğinde gün batımında gerçekleştirdiği çekimin detayları yazının devamında.

 


Burak’ın grinin elli tonunu kullandığı kombin gün batımında gizemli bir gölge havası yaratıyor. Sade ama kesinlikle şık bir stil Sarper Kesim’in objektifi ile birleşince de ortaya benim bile kıskandığım harika kareler çıktı.


Erkek kombinlerinde sade renkler, ince çizgiler ve sakin tavırlar her zaman favorim olmuştur. Kombinlerin devamı yolda. Sevgiler G!


Ne Giymiş

Gömlek / Shirt: Zara Men

Pantolon / Pants: Zara Men

Ayakkabı / Shoes: Hotiç

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir