Turkcell Anneler Günü – Bu Sabah #AnnenİçinUyan

Anneler günü yaklaşırken bir anneler günü yazısı daha yazmak istedim. Annelik yılda bir gün ile sınırlandırılabilir mi? Ne büyük haksızlık öyle değil mi? Ancak tüm değerli şeyler yakınımızdayken değeri unutulabiliyor. Bu özel günler belki de bu nedenle güzeller!

Turkcell’in anneler günü için hazırladığı bu videoyu izlediğim zaman tüm annelerin üzerimizdeki değerini bir kez daha hatırladım. Turkcell videoda – Bu Sabah #AnnenİçinUyan çağrısı yapıyor. Peki siz yılda bir gün bile olsa bunu yapmaya hazır mısınız?
Pazar günü annelerimiz için uyanalım güne. Onlar için küçük sürprizler hazırlayıp tüm vaktimizi birlikte geçirelim. Belki de bir annenin en özel isteğidir bu. Tüm annelerin anneler gününü bir kez daha kutluyorum ve ben bu anneler gününe annem için uyanıyorum

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir