Vichy Mineral 89 Fortifying and Plumping Daily Booster İncelemesi

Vichy Mineral 89 Fortifying and Plumping Daily Booster, yaz döneminde oldukça başarılı bulduğum nemlendiricilerden biri olduğu için sizinle paylaşmak istedim. %89 oranında mineralli termal su ve hyaluronik asit içeren, bir ürün ve içeriğinde yalnızca 11 bileşen bulunuyor. Yani bu oldukça az ama öz içeriklerden oluşuyor ve pek çok nemlendiriciye göre daha temiz içerikli anlamına geliyor. Cildi derinlemesine nemlendirmeyi ve cilt dokusunu güçlendirmeyi hedefliyor.  Ayrıca içerisinde Vİchy’nin en büyük silahı olan 15 mineralli Vichy termal suyu barındırıyor.

Yapısı son derece hafif, yağsız, silikon içermeyen bu ürünün. Sabah-akşam cilt temizliğinden sonra ilk adım olarak 2 pompa kullanılması öneriliyor. Cilde tampon yaparak uygulamanız çok yerinde olur. Zaten su gibi bir ürün hemen dağılıyor ve cilt tarafından emiliyor. Cilde verdiği nem oldukça başarılı.

Yazın benim gibi nemlendirici sürer sürmez cildiniz terliyor ve nemlendiriciyi kusmaya başlıyorsa bu ürün size çok iyi gelecek.

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir