Yazın En Hanım Hanımcık Trendi; Pötikare Elbiseler

2018 yazının en sevdiğin moda trendi ne diye soracak olursanız kesinlikle pötikareli elbiseler derim. Son derece hanım hanımcık, bir o kadar sevimli ve dikkat çekici. Özellikle Retro görünüm sevenler için kaçırılmayacak bir moda akımı da diyebiliriz.

Bence en dikkat çeken pötikare elbiseler, eteği dizin hemen altında biten kol askıları fırfırlı modeller. Resmen aşk yaşamalık. Bir de pötikare deyince aklınıza hemen kırmızı beyaz renkler geldiğinin farkındayım. Ancak yeni moda da sarı, yeşil ve turuncu pötikareler de mevcut.

Elinize yine son dönemlerin en trendlerinden hasır çantanızı alıp piknik yapmaya giden bir film yıldızı gibi görünmeniz oldukça kolay. Bende son derece romantik bir algı uyandırıyor.

Peki siz bu pötikare elbise modasını sevdiniz mi?

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir