Zuhair Murad İlkbahar Yaz 2015 Couture

2015-mezuniyet-balosu-elbise-modelleriÖncelikle mezuniyet balosu vaktinin hızla yaklaşması ardından da nişan düğün sezonunun geliyor olduğunu düşünerek sizlere mezuniyet kıyafetleri ve gece kıyafetleri için ilham vermek istedim. Neler paylaşabileceğimi düşünürken birden bu su gibi zarif ve sade koleksiyona rastladım. Hangi koleksiyon mu? Tabiki Zuhair Murad İlkbahar  Yaz 2015 Couture !

bebek-mavisi-mezuniyet-elbisesiZuhair Murad İlkbahar  Yaz 2015 Couture koleksiyonu ağzımı açık bıraktı diyebilirim. Bazı parçaları son derece iddialı olsa da koleksiyon tam ilkbahar yaz aylarına uygun renk ve kumaşlar ile hazırlanmış. Mezuniyet balosunda ne giyilir diye düşünen tüm öğrencilere, nişan kıyafet modelleri arayanlara önemli ipuçları vereceğini düşünüyorum bu koleksiyonun.

lise-mezuniyet-balosu-kıyafet-modelleri-mezuniyet-elbiseleriHer bir ayrıntısından zarafet akıyor desem yanlış olmaz sanırım. Renklerin beyaz ve pastel tonlarda olduğuna da dikkat çekmek isterim. biliyorum mezuniyet balosunda bir çok arkadaşınız siyah-bordo-kırmızı renkleri tercih edecek. İşte bu kadar iddialı renklerin karşısına çıkmak için aynı tonlarda ki renkler ile değil zıt renkler ile çıkman gerektiğini düşünüyorum. Unutma sadelik her zaman kazanır! Üstelik bahara ve yaşına da oldukça uygun seçimler olacaktır.

mezuniyet-balosu-mezuniyet-kıyafetleri-mezuniyet-balosunda-ne-giyilir-mezuniyet-balosu-kıyafet-seçimi-mezuniyette-ne-giysemŞimdi seni Zuhair Murad İlkbahar  Yaz 2015 Couture koleksiyonu ile baş başa bırakıyorum. Umarım mezuniyet balosu için gönlünden geçen kıyafeti bulabilirsin.

mezuniyet-balosunda-ne-giyilir-mezuniyet-elbiseleri

Sevgiler G!

mezuniyet-kıyafetleri-mezuniyet-elbisesi-gleam-fashion-blog

Zuhair-Murad-İlkbahar -mezuniyet-balosu-mezuniyet-kıyafetleri-mezuniyet-balosunda-ne-giyilir-mezuniyet-balosu-kıyafet-seçimi-mezuniyette-ne-giysem

Zuhair-Murad-İlkbahar -Yaz-2015-Couture-mezuniyet-balosu-mezuniyet-kıyafetleri-mezuniyet-balosunda-ne-giyilir-mezuniyet-balosu-mezuniyette-giysem

Zuhair-Murad-İlkbahar -Yaz-2015-Couture-mezuniyet-balosu-mezuniyet-kıyafetleri-mezuniyet-balosunda-ne-giyilir-mezuniyet-balosu-kıyafet-seçimi-mezuniyette-ne-giysem

Zuhair-Murad-İlkbahar -Yaz-2015-Couture-mezuniyet-balosu-mezuniyet-kıyafetleri-

Zuhair-Murad-İlkbahar -Yaz-2015-Couture-mezuniyet

No votes yet.
Please wait...

Hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Moda hakkında yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.
4 comments
 1. My fave couture designer! His creations are works of art!
  http://fashion-soup.com/

  No votes yet.
  Please wait...
  1. Strongly agree!

   No votes yet.
   Please wait...
 2. Amazing collection,I love Zuhair Murad’s dresses they are always stunning!

  xx Z&G

  http://www.temple-of-beauty.com

  No votes yet.
  Please wait...
 3. Zuhair Murad en beğendiğim designer. Elie Saab ile çizgisini çok benzetirim. Belki ikisinin de Lünanlı modacı olması. Hatta blogumda abiyeler kısmında diktiğim benzer bir kıyafetim var:)

  http://www.nilgunozenaydin.com

  No votes yet.
  Please wait...
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir