streetstyle

2012 Yazının en havalı Bikinileri / Beachwear

Evet, hanımlar söyleyin bakalım yaza ne kadar hazırsınız? Yaz için hazırlanmak hiçte söylendiği kadar kolay bir iş değil maalesef. Bunun kilo vermesi var, vücudu şekle sokması var, vücut bakımı var, saçları için yaz bakımı var, yazlık alış verişi var, bikinisi mayosu, koruyucu kremleri derken bu liste uzar gider yaz biter haberiniz olmaz. Neyse ki burada ben varım. Sizin tatil sezonunuz başlamadan her bir ayrıntıyı birlikte inceleyeceğiz. Bunun için de işe bikini ve mayolardan başlamak istedim. 2012 plaj modasını takibe aldım. Plaj partileri artık başlayabilir.

Şimdi sizi harika bir marka ile tanıştırmak istiyorum Agua Bendita! Muhteşem mayo, mayokini ve bikini tasarımları ayrıca plaj aksesuarları ile ilk görüşte aşkı yaşattılar bana. Agua Bendita 2003 yılında kurulmuş Kolombiyalı bir mayo markası. Geleneksel el sanatlarına dayanan el yapımı parçalardan oluşan bu ürünler Kolombiyalı zanaatkarlar tarafından el işçiliği ile üretilmektedir. Neşeli ve canlı renkleri ile markanın doğduğu toprakları yansıtan mayo ve bikiniler 2012 yazının en gözde plaj giysileri arasında yer alacaktır diye düşünüyorum.

Son olarak söylemeden geçemeyeceğim ONE WORLD 2012 koleksiyonunda mayo ve bikiniler olduğu kadar mankenler ve editoryal de harika değil mi?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir