Genel,  streetstyle

2013 Manikür Trendi Beyaz Oje

THE BLONDE SALAD

Bu yazın en bomba trendi ne diye sorarsanız beyaz oje derim. 2013 yazına damgasını vuran beyaz ojeler tüm bloggerların gözdesi oldu. Ancak bu beyaz oje trendi bloggerlar tarafından başlatılmadı. Rihanna’nın Diamonds klibi ile beyaz, uzun ve sivri törpülenmiş tırnakların beyaz oje trendinin habercisi olacağı zaten anlaşılmıştı.

GLEAM FASHİON

 Beyaz oje trendini tabiî ki en hızlı algılayan ve sıkça kullanmaya başlayanlarda moda bloggerları oldu. Bende sizin için en iyi bloggerların beyaz oje trendini yansıtan fotoğraflarını derledim. Araya kendi beyaz oje fotoğraflarımı da koydum. En iyi moda bloggerıları bakın bakalım beyaz ojeleri nasıl kullanmış. Ayrıca şuradaki yazımda da beyaz ojelerden bahsetmiştim. Okumak için tık tık

KRISTINA BAZAN

Beyaz oje bence yaz ayları içinde harika bir seçim olacak. Hep söylüyorum zaten yaz aylarına en çok yakışan renk beyaz diye. Bakın sesim duyuldu ve beyaz elbiselerin yanında beyaz ojeler de trend oluverdi 🙂 şimdi en iyi beyaz oje hangi markanın, en çabuk hangisi kuruyor, hangisi daha uzun kalıyor, hangi marka beyaz oje daha kolay sürülüyor ve hangi marka beyaz oje daha canlı görünüyor bunu araştırmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Hepinize kolay gelsin.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir