My Style,  streetstyle

2014 Yazlık Şort Kombinleri

2014-Yazlık-Şort-Kombinleri-kot-şortlar-dantel şortlar-rengarenk-şortlar-şort-kombinleri-gleam-fashion-blog-türk-moda-blogları-şortlu-kombinler-2014-yaz-modası-moda-bloglarıYazın belki de en sevilen kombinleridir şort kombinleri. 2014 yazında da kim ne derse desin şortlar yine oldukça moda tıpkı her yaz olduğu gibi.

şort-nasıl-kombinlenir-şort-modelleri-2014-yazlık-şort-modelleri-moda-blog-fashion-style-trend-vogueZaten bütün kış bu anı beklemedik mi? Yaza girmeden yaptığımız diyetler zorlu sporlar hep yaz aylarında en güzel şortları giymek için.  Artık zamanı geldiğine göre en güzel 2014 yazlık şort kombinleri ne bir göz atmak lazım.

2014-Yazlık-Şort-Kombinleri-kot-şortlar-dantel şortlar-gleam-fashion-blog-türk-moda-blogları-şortlu-kombinler-2014-yaz-modası-moda-blogları-ankara-moda-blogKot şortlar üzerine giyeceğiniz salaş bir gömlek ya da bir t-shirt ile oldukça cool görünüyor. Hem rahat hem şık hem de birçok ortama uyum sağlayacak cinsten seçimler kot şortlar. Yazın kot şort giymek oldukça klasik ama klasikler her zaman iş görür.

2014-Yazlık-Şort-Kombinleri-kot-şortlar-şort-kombinleri-gleam-fashion-blog-türk-moda-blogları-şortlu-kombinler-2014-yaz-modası-moda-blogları-ankara-moda-blog

2014-Yazlık-Şort-Kombinleri-kot-şortlar-dantel şortlar-rengarenk-şortlar-şort-kombinleri-gleam-fashion-blog-türk-moda-blogları-şortlu-kombinler-2014-yaz-modası-moda-blogları-ankara-moda-blogAncak klasik cool görüntüden çıkıp biraz daha romantik bir görünüme bürünmek istiyorsanız son zamanlarda oldukça popüler olan dantel şortları denemelisiniz. Cici tatlı bir kız görüntüsü çıkartıyor ortaya dantel şortlar. Gömlek, t-shirt ya da bra ne ile kombinleyeceğiniz ise tamamen size kalmış

festival-stili-konserde-ne-giyilir-kombin-önerileri-2014-yaz-kombinleri-yazlık-şortlarBir de rengarenk işlemeli, pullu, boncuklu şortlar var ki onlar da ayrı bir sevilesidir. Özellikle festivallerde yaz konserlerinde rengarenk giymeliktir. Benim tercihim bu rengarenk şortları düz, sade renklerle kombinlemektir ancak bu iş tamamen sizin zevkinize kalmış durumda. Ne kadar cesur olduğunuzu gösterebilir ve sınırları zorlayabilirsiniz.

2014-Yazlık-Şort-Kombinleri-kot-şortlar-dantel şortlar-rengarenk-şortlar-şort-kombinleri-gleam-fashion-blog-türk-moda-blogları-şortlu-kombinler-2014-yaz-modası-beyaz-şortblog2014 yazlık şort kombinleri oldukça iddialı ve renkli görüntülere sahne olacak diye düşünüyorum.

2014-Yazlık-Şort-Kombinleri-kot-şortlar-dantel şortlar-şort-kombinleri-gleam-fashion-blog-türk-moda-blogları-şortlu-kombinler-2014-yaz-modası-moda-blogları-ankara-moda-blogHerkese mutlu haftalar diliyorum. G!

dantel-şort-kombinleri-dantel-şortlar-nasıl-kombinlenir-2014-dantel-şort-modelleri-gleam-fashion-blog-ankara-türkiye

kot-şort-kombinleri-yazlık-şortlar-şortlu-kombin-önerileri-gleam-fashion-blog-ankara-moda-blog-blogger-style

moda-stil-yaşam-blog-gleam-fashion-2014-yaz-kombin-önerileri-şort-modelleri

şortlu-kombin-önerileri-moda-blogları-stil-blogları-ankara-stil-blogger-street-fashion-blogger-2014

Bir yorum

  • munire aydil

    çantalar ve şortlar hepsi hepsi harika. özellikle şortlara bayıldım. işlemeli ve hepsi belli çok zehmetli el emeği şeyler. bunlar bu yıl yurt dışında çok gördüm ama türkiyede çok görmemiştim aslında gerçi böyle şeyleri http://www.fenomenya.com da pacthwork tarzı olarak görmüştüm yine de bunlarda çok çok çok güzeller. yeni şeyleri çok seviyorum ve sizin blogunuzda çok iyi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir