Collaboration,  streetstyle

2016 Mont ve Kaban Modellerine Bakış

sporjinal-kışlık-spor-mont-modelleri

Herkese selam koskoca bir yıl geride kaldı diyebiliriz. Yeni yıl yeni başlangıçlar, yeni kararlar ve yeni bir gardırop demek! Ben bu sene gardırobuma her zamanki gibi şık ama biraz daha spor modeller katma planı içerisindeyim. Bu nedenle hem spor hem de şık mont ve kaban modellerine göz atarken Sporjinal markasını keşfettim.

sporjinal-mont-kaban-modelleri

Kış aylarında spor mont ve kaban modellerine her zaman daha sıcak bakmışımdır. Sebebi ise zaten soğuklarla savaşırken bir de üzerime giydiğim kaban ya da montun rahatlığını kendime dert etmek istememem. Neyse ki hem spor hem de şık modeller bulmak hiç de zor değil. Favorilerimi fotoğraflarda size sıraladım bile. Sizin kışın kaban ve mont seçimleriniz neler? Aşağıda yorum olarak benimle paylaşabilirsiniz.

Aynı konfor ve şıklıkta erkekler için de bolca seçenek olduğunu söylemem gerek! Hem sizce de spor şıklık erkeklere daha çok yakışmıyor mu?

Son olarak ufak birkaç tavsiye; spor mont ve kaban seçimi yapacağınız zaman atkı, bere ve eliven gibi aksesuarlarınızda da aynı spor görüntüyü yakalamanızı tavsiye ederim. Taşlı, dantelli ve abartılı aksesuarlardan kaçının. Mesela kalın örgüden yapılmış bereler, tek renk kaşmir eldivenler tercih edebilirsiniz. Böylece kış boyunca hem sıcacık kalacaksınız hem de çok rahat olacaksınız. Herkese mutlu bir yıl dilerim. Sevgiler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir