Men Style,  My Style

3 Years With KS

ankaralı-moda-bloggerları-etkinlik-davet-b logger-event-loves-from-fashion-kubilay-sakarya-kovakadınıyım-ben-gleam-fashion-blogSoğuk ve ıslak bir pazartesi gününden herkese merhaba! Geçen hafta Kubilay Sakarya Loves From Fashion olarak blog dünyasına katılmanın 3. Yıldönümünü kutladı.

onuroll-gleam-fashion-kova-kadınıyım-ben-iromastyle-blogger-events-fashion-blog-style-blog-life-style-blogKalabalık bir blogger topluluğu ile harika vakit geçirdik. Oldukça hasta olduğum bir zamana denk geldiği için maalesef gecenin sonuna kadar kalamasam da oldukça güzel müzikler ve güzel sohbetler eşliğinde geçti.

ankara-moda-blog-life-style-blog-ne-giydim-kombin-önerileri-en-trend-en-moda-kombin-önerileri-pembe-ruj-ne-moda-stilkolikGecede giydiğim elbise ise H&M den. Bu elbiseyi daha önce de farklı bir ayakkabı ve ceket ile kombinlemiştim. Şurayı tıklayarak diğer kombine bakabilirsiniz.

hm-elbise-kombin-önerisi-etkinliğe-katılırken-ne-giydimblogger-meeting-gece-elbisesi-davet-elbisesi-davette-ne-giydim-sırt-dekolteli-elbise-kombini-ne-giydim-gleam-fashion-blogHem kadınlar hem de erkeklerin kesinlikle çok şık olduğu bir geceydi. 🙂

burak-men-fashion-blog-blogger-style-men-blogger-style-kombin-önerileri-çiftler-men-fashion-blog-men-style-bloggerGeceye çift olarak katıldık tabiki 🙂 Burak’ın kombinlerini Men Fashion başlığından takip edebilirsiniz ya da şurayı tıklayabilirsiniz.

kubilay-sakarya-loves-from-fashion-etkinlik-3. yıl kutlaması-loves-from-fashion-üç-yas-kutlamasıVe Kubilay Sakarya konuşmasını yaparken 🙂 3. yıl için hazırlanan videoya Kubilay’ın sayfasından mutlaka bakmalısınız. Muhteşem olmuş.

hm-elbise-kombin-önerisi-etkinliğe-katılırken-ne-giydimblogger-meeting-gece-elbisesi-davet-elbisesi-davette-ne-giydim

blogger-buluşması-ankaralı-blogger-buluşması-ankara-blogger-team-blogger-event-blogger-etkinliği-fashion-bloggers-ankara-turkiyeÇok tatlı bir topluluk değil mi 🙂

kubilay-sakarya-loves-from-fashion-gleam-fashion-moda-blogları-moda-bloggerları-men-fashion-style-girls-fashion-style-ankara-moda-blogger-ekibiMutlu bir hafta diliyorum herkese …

 

 

 

 

 

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir