About

1987 Aralık Ankara doğumluyum.

Modayı sadece izlemeyi değil, modayı giymeyi, modayı koklamayı, modaya dokunmayı, ve modayı hissetmeyi seviyorum. Bu nedenle hem giydiklerimi hem gördüklerimi hem moda hakkında hissettiklerimi kısaca hayatımın modaya ve trendlere dokunan her anını paylaştığım bu bloga bir ‘günlük’ edasıyla sıkı sıkıya bağlandım. Blogumu hayatıma göre değil hayatımı bloguma göre şekillendirmeyi öğrendim ve bunu gerçekten seviyorum.

Bunun da güzel sonuçları olarak öncelikle blogumun yayına geçmesinden kısa bir süre sonra Hürriyet Kampüs’te Mezuniyet Balosu Tüyoları başlıklı iki tam sayfa yazım yayınlandı. (görmek için: http://www.hurriyetkampus.com/okumalik-blog/?p=21 )Ardından çok geçmeden Hazinem.com ile güzel bir işbirliği yaptık.

Şimdi yazmaya, alışveriş yapmaya, trendleri takip etmeye ve tüm bunları paylaşmaya devam ediyorum.

Bana ulaşmak için:

gleamfashion2012@gmail.com

I was born in Ankara in 1987.

I like not only watching fashion but also wearing, smelling and feeling it. That’s why I am tightly conneted with this blog like a diary which sharing my wears, my visions and my feelings about fashion shortly, all moments in my life with fashion or trends. I learned that i don’t shape my blog according to my life, i shape my life according to my blog and i like it.

As a nice result of it, firstly after my blog switched to the publication, my 2 pages writing was published about “Prom Tips” at Hurriyet Kampus. ( http://www.hurriyetkampus.com/okumalik-blog/?p=21)  After a while, i nicely cooperated with hazinem.com

Now, I keep going to writing, shopping, following the trends and sharing them.

To contact with me: gleamfashion2012@gmail.com