Genel

Akademi Trabzon’da Bir Gün

 

Güneşli bir sabahta sevdiğin insanlarla birlikte güzel bir kahvaltı gibisi yoktur. Güneş parladıkça hem içiniz ısınır hem de ruhunuz. İşte bizde böyle güneşli cıvıl cıvıl bir sabahta Akademi Trabzon’da kahvaltı yapmak için yola koyulduk. Harika bir kahvaltının ardında Türk kahvelerimizi yudumladık ve sohbet ettik. Fotoğraflardan da göreceksiniz ki sunum gerçekten on numara, tıpkı lezzeti gibi.

Akademi Trabzon, yakın zamanda kurulan ve uzun süren bakım onarım çalışmaları sonucunda tarihi bir binada hayat bulan bir sanat akademisi. Burada temel oyunculuk, diksiyon, drama, Tv ve sinema oyunculuğu, keman, bağlama, piyano, şan, yazarlık, yaratıcı yazarlık, senaryo yazım teknikleri, stil danışmanlığı ve yaşam koçluğu gibi daha bir çok konuda eğitim veriliyor. Burası hayatın rutin işlerinden sıyrılıp aslında sizi siz yapacak olan değerlerinizi geliştirmeniz ve buradaki güzel ve sıcak insanlarla birlikte sohbet edip paylaşımlarda bulunarak ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bir yer.

İçerisinde harika tablolar bulunduran bu taş binada bizde birkaç çekim yaptık. Kapıların renkleri, terasın güzelliği derken durduramadım kendimi. Hadi bakalım sizde önce fotoğraf turuna çıkın sonra da Akademi Trabzon’u gidip ziyaret edin. Gitmişken benim içinde yaprak sarmalarından yiyin J Herkese mutlu hafta sonları diliyorum.

Türk Kahvesi keyfi bir başkaydı 🙂
Taş binanın içerisinde harika tablolar var bu da onlardan biri
aile saadeti 🙂
piyano dersleri veriliyor demiştim dimi?

veee kahvaltı keyfi

kahvaltının ardından Türk Kahvesi ve lokum ikilisi
the and

 

Bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir