Fashion,  Genel

Anna Dello Russo For H&M İşbirliği

H&M’ den yeni bir ortaklık haberi daha geldi. Daha önce Versace, Marni gibi önemli markalarla işbirliği yaparak bu markaların tasarımlarını daha ulaşılabilir fiyatlardan tüketicisine sunan H&M şimdide moda ikonu Anna Dello Russo ile işbirliği yapacak. H&M için aksesuar tasarlayacak olan Russo eminim çok çılgın tasarımlarla karşımıza çıkacak zira onun tarzı bunu gerektirir diye düşünüyorum. Zaten kendisinin konuşmasını duyduktan sonra bu konuda hiç şüphem kalmadı. Şimdi sizinle önce Russo’nun bu işbirliği için söylediği sözleri paylaşacağım, ardından da stilini.

Bakın Anna Dello Russo neler demiş: “Bu işbirliği beni çok heyecanlandırıyor. H&M özel bir projeye ilk kez bir Moda Direktörü’nü dâhil ediyor. Bu moda da büyük bir değişimin göstergesi. Bunu yönetmek için seçilmiş olmaktan dolayı hem çok heyecanlıyım hem de mutluyum. Bulunması çok zor özel aksesuarlar yaratmak istedim. Bir stilist olarak aksesuarların çok önemli olduğunu biliyorum. Aksesuarlar, bir giysiye katılan kişisel bir dokunuştur. Bu parçalarla herkes eğlenebilir, sıradan bir günü mükemmel bir moda gününe dönüştürebilir”

Bu özel koleksiyon, 4 Ekim 2012 tarihinde, dünya moda haftası turunun zirvesinde, dünya çapında yaklaşık 140 mağazada satışa sunulacak. Koleksiyon takılar, güneş gözlükleri, ayakkabılar ve çantalardan oluşacakmış. Şundan eminim ki, 4 Ekim’de H&M mağazalarının önünde kuyruklar oluşacak ve bende o kuyruklardan birinde olacağım J. Sonuçta moda dünyasının en çılgın, en çok takip edilen ve bu sektöre uzun yıllar emek vermiş birinin tasarımlarına sahip olmak birer ayrıcalık olacak. Zira kendisi kariyerine 18 yaşında Italian Vouge dergisinde başlamış bir isim.

 

 

 

 

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir