Collaboration,  Genel,  Life Style,  My Style

Arzu Kaprol 2016

3Girls1City bloğumuzu açtıktan sonra ikinci post da yerine yerleştirildi! Konusu ise Türkiye’nin sahip olduğu en başarılı modacılardan olan Arzu Kaprol’un 2016 koleksiyonundan en iyi ve tarzımıza uygun kombinler ile gerçekleştirdiğimiz çekimdi.

Wyndham otelde bulunan No4 Restaurant’ın harika atmosferinde gerçekleştirdiğimiz bu çekimde şehirli kadının şık kombinleri ile gideceği mekanlara dikkat çektik. Benim kombinimde bulunan harika etek gücü simgeliyor. Hem şık hem de güçlü bir kadının tercih edeceği türden bir seçim oldu. Yani benim gibi, yani sizin gibi!

Arzu Kaprol etiğime eşlik eden kısa ceket ise aslında haftanın beş günü şık bir ofiste çalışan benim gibi insanlar için oldukça iyi bir seçim. Kumaşının ağırlığı ve tasarımın çizgisi buna oldukça elverişli. Kombinimi OiArte stilettolar ile tamamladım ve çanta kullanmadım. Umarım Arzu Kaprol koleksiyonumdan yaptığım seçimleri ve kombini beğenmişsinizdir. 3Girls1City kızlarının tüm kombinlerini görmek ve detaylı mekan tavsiyesi almak için size buraya alalım. www.3girls1city.com

Ankara’da Arzu Kaprol tasarımlarına ulaşabileceğiniz yeri biliyorsunuz; Next Level AVM 2. Kat

Fotoğraflar: Doğu Oba Ozkan

 

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir